جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتاثیرآموزش های مجازی ضمن خدمت بر توانمندسازی روانشناختی وخودکار آمدی معلمان ابتدایی شهر اصفهان در سال تحصیلی۹۱-۹۰

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: تاثیرآموزش های مجازی ضمن خدمت بر توانمندسازی روانشناختی وخودکار آمدی معلمان ابتدایی شهر اصفهان در سال تحصیلی۹۱-۹۰

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

ارايه نشدن آموزش هاي مناسب ضمن خدمت، بازآموزي و آموزش هایی از این دست موجبات كاهش مهارت هاي كاري،‌ كمرنگ شدن هويت شغلي و بي معناشدن كار براي كاركنان آموزشي را فراهم كرده است. كاركنان آموزشي مدارس، مسووليت هاي مختلف آموزشي، پرورشي و حرفه اي را به عهده دارند، با گذشت زمان انجام دادن اين وظايف و مسووليت ها تكراري و يكنواخت مي شود و آنچه كه مي تواند روند اين مسووليت پذيري را دگرگون كند، آموزش هاي ضمن خدمت است (حسینیان و طباطبایی، ۱۳۸۹).

امروزه آموزش و بهسازي منابع انساني به عنوان يكي از استراتژيهاي اصلي جهت سازگاري مثبت با شرايط تغيير به عنوان مزيت رقابتي سازمانها قلمداد مي‌شود و از اينرو جايگاه و اهميت راهبردي آن در بقاء و توسعه سازمان غير قابل انكار است. آموزش عامل كليدي در توسعه محسوب مي‌شود كه چنانچه بدرستي و شايستگي برنامه‌ريزي و اجرا شود مي‌تواند بازده اقتصادي قابل ملاحظه‌اي داشته باشد. آموزش و بهسازي كاركنان اقدامي راهبردي است كه در سطح فردي باعث ارتقاي كيفيت شغلي و در سطح سازماني عامل تعالي و توسعه سازمان ودر سطح ملي موجب افزايش بهره‌وري مي‌شود. بنابراين زيربنايي ترين اقدامي است كه تحول را در سازمانها پایه ریزی می نماید(آقایار، ۱۳۸۲).

……

مرور منابع:

حسینیان و طباطبایی (۱۳۸۹) اثربخشي آموزش هاي ضمن خدمت دبيران و مربيان فني- حرفه اي مدارس استثنايي شهر تهران بر خشنودي شغلي و توانمندي حرفه اي آنها را مورد مطالعه قرار دادند. در این مطالعه ۱۲۰ دبیر و مربی از تهران به عنوان گروه نمونه انتخاب شدند. يافته هاي حاصل از پژوهش حاكي از آن است كه آموزش هاي ضمن خدمت بر خشنودي شغلي موثر بوده است. علاوه بر اين، آموزش هاي فوق بر اطلاعات و توانايي هاي حرفه اي دبيران و مربيان فني و حرفه اي مدارس استثنايي تأثير داشته و افزايش دانش و توانمندي حرفه اي دبيران و مربيان را باعث شده است.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- آموزش های مجازی ضمن خدمت بر توانمندسازی روانشناختی معلمان تاثیردارد.

۱-۱- آموزش های مجازی ضمن خدمت بر احساس معناداری معلمان تاثیر دارد.

۱ -۲- آموزش های مجازی ضمن خدمت بر احساس خودمختاری معلمان تاثیر دارد.

۱-۳- آموزش های مجازی ضمن خدمت بر احساس اعتماد معلمان تاثیر دارد.

۱ -۴- آموزش های مجازی ضمن خدمت بر احساس شایستگی معلمان تاثیر دارد.

۱ -۵- آموزش های مجازی ضمن خدمت بر احساس تاثیر گذاری معلمان تاثیر دارد.

۲- آموزش های مجازی ضمن خدمت بر خودکارآمدی معلمان تاثیردارد.

۳- تاثیر آموزش های مجازی ضمن خدمت بر توانمند سازی روانشناختی وخود کار آمدی بر حسب ویژگی های جمعیت شناختی معلمان متفاوت است .

………….

 

 

2019-02-26
كد : 2978
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss