جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتاثیر اجرای خصوصی سازی بر نظام های مدیریت منابع انسانی (مطالعه موردی دو بانک ملی و بانک ملت)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: تاثیر اجرای خصوصی سازی بر نظام های مدیریت منابع انسانی (مطالعه موردی دو بانک ملی و بانک ملت)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

با افزايش ضعف هاي عملكردي بنگاه هاي دولتي در دهه هاي پاياني قرن بيستم، دولت ها و اقتصاددانان به استفاده از خصوصي سازي روي آوردند. نگرش غالب در اين مورد اين است كه خصوصي سازي از طرق مختلف مي تواند موجب بهبود كارآيي و عملكرد بنگاه هاي مختلف اقتصادي گردد. در ساليان اخير واگذاري بانك هاي دولتي به بخش خصوصي جزء برنامه هاي اصلي خصوصي سازي در كشورهاي مختلف دنيا قرار گرفته است(لشکری و هژبرالساداتی، ۱۳۸۹)…….

مرور منابع:

افجه و قاسملو (۱۳۹۰) به بررسی تأثیرات رفتاری خصوصی سازی در حوزه منابع انسانی پرداختند. روش تحقیق از مدل سندرم بازماندگی بوده است. نتایج این تحقیق نشان داد که پس از اجرای خصوصی سازی تعهد، روحیه و انگیزش کارکنان کاهش می یابد.

کیسومی و همکاران[۱] (۲۰۱۳) اثر خصوصی سازی را بر عملکرد شرکت و مدیریت منابع انسانی مورد مطالعه قرار دادند. گزارش آنها نشان دهنده اثر معنی دار خصوصی سازی بر نظام جذب، آموزش و حقوق و دستمزد می اشد.

………..

سوالات تحقیق:

سوال های تحقیق:

آیا بین جذب و تامین نیروی انسانی در بانکهای ملی وملت شهرستان رشت تفاوت معنا داری وجود دارد؟

آیا بین نظام آموزش و تامین نیروی انسانی در بانکهای ملی وملت شهرستان رشت تفاوت معنا داری وجود دارد؟

آیا بین جبران خدمت و تامین نیروی انسانی در بانکهای ملی وملت شهرستان رشت تفاوت معنا داری وجود دارد؟

………….

 

 

[۱] – Keysomi et al.

2019-02-25
كد : 2802
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss