جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتاثیر استراتژیک پویایی های تجاری بر کشورهای در حال ظهور از چشم انداز معاصر

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The strategic impact of the business dynamics in emerging countries on contemporary perspectives (2012)

تاثیر استراتژیک پویایی های تجاری بر کشورهای در حال ظهور از چشم انداز معاصر

– توضیحات: ۱۲ صفحه انگلیسی، ۲۰ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

محیط رقابتی جاری, نیازمند آنست که کشورها انتخابهایی استراتژیک با توجه به تجارت بین المللی داشته باشند که بسته به جایگاه,  بر ارزش آنها تاثیرگذار خواهد بود. در نتیجه, ارزیابی اثر تصمیمات سیاسی بر رقابت جهانی برای مالکین تجاری و تحلیلگران با اهمیت شده و این مسئله به غول آینده تبدیل خواهد شد وقتی با انتخاب بخشی برای رشد صادرات همراه نباشد. و نیز این سوال که مزیت نسبی اژدهای آسیایی جاری که در بخشهای مختلف ارزیابی شده است و اقتصاد آنرا پشتیبانی می کند, چگونه است؟ در این مقاله, تحلیلی اقتصادی و استراتژیک از نظم رقابتی جدید جهان بر اساس مفهوم مزیت نسبی ارائه داده تا بفهمیم چین با سود بردن از همه دارایی های خود, مدلی ساخته که مدلی نمونه بوده و واقعیتهای جدید تجارت جهانی معاصر را با هم یکپارچه کرده و مکانی مسلط را در چشم انداز اقتصاد جهانی به خود اختصاص داده است. حوزه مقاله جاری فراتر از تصویر منفی این اژدهای آسیایی بوده و بر موفقیت آن در پذیرش مفهومی سازی مجدد تبادل اقتصدی تاکید می کند.

کلیدواژگان: استراتژی, رقابتی بودن, ارزش افزوده, تحلیل اقتصادی, توسعه اقتصادی.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۵۰۰۰ تومان)

2019-03-04
كد : 6150
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss