جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتاثیر استفاده از مخلوط پودر کرم خاکی و ورمی کمپوست بر عملکرد و فراسنجه های خونی و پاسخ سیستم ایمنی جوجه گوشتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: تاثیر استفاده از مخلوط پودر کرم خاکی و ورمی کمپوست بر عملکرد و فراسنجه های خونی و پاسخ سیستم ایمنی جوجه گوشتی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

صنعت طیور نه تنها منبع خوبی از پروتئین را فراهم می کند، بلکه در اشتغال زائی نیز دخیل است. سرانه مصرف گوشت مرغ در ایران بالغ بر ۴/۲۵ کیلوگرم در سال اعلام شده است. مصرف این نوع گوشت در ایران طی سال های اخیر روندی افزایشی داشته است و از سال ۲۰۰۷ تاکنون ۳ کیلوگرم به ازای هر نفر افزایش داشته است که رشد ۱۳ درصدی را نشان می دهد. بنابراین صنعت طیور به دلیل تقاضای بالای پروتئین حیوانی مهم است، ولی بیشتر افراد دخیل دراین صنعت با مشکلاتی روبرو می شوند (میرزایی و همکاران، ۲۰۱۲).

……

مرور منابع:

گاجیا و همکاران (۲۰۱۰) در مطالعه ای جوجه های گوشتی را بعد از تغذیه با جیره ی پایه به مدت ۱۴ روز، به گروه های شاهد (۰% پودر ماهی+ ۰% پودر کرم خاکی)، گروه پودر کرم خاکی (۰% پودر ماهی + ۵% پودر کرم خاکی)، گروه مخلوط (۳% پودر + ۲% پودر کرم خاکی) و گروه پودر ماهی (۵% پودر ماهی + ۰% پودر کرم خاکی ) تقسیم کردند. طول دوره آزمایش ۴۹-۱۵ روز بوده و هر گروه دارای ۳ تکرار بود. میانگین مصرف خوراک و راندمان تبدیل غذایی گروه پودر کرم خاکی در مقایسه با گروه شاهد کاهش یافت. و هیچ تفاوت معنی داری بین گروه پودر ماهی با گروه شاهد وجود نداشت. گروه مخلوط دارای بیشترین مصرف روزانه در تمامی مراحل بود. ولی در مراحل پایانی رشدی تفاوتی از این نظر مشاهده نشد. تمامی گروه ها دارای تفاوت معنی داری با گروه شاهد از نظر مصرف غذایی داشتند(p<0.05) ولی گروه مخلوط بطور معنی داری متفاوت ازگروه پودر ماهی بود (p<0.05). نرخ متابولیکی ظاهری پروتئین خام در گروه های مخلوط و پودر کرم خاکی مشابه بود و تفاوت معنی داری با گروه شاهد و گروه پودر ماهی داشت(p<0.05). نرخ متابولیکی ظاهری چربی در گروه مخلوط و پودر کرم خاکی در مقایسه با گروه شاهد طور معنی داری افزایش یافت (p<0.05). فقط در گروه مخلوط پاسخ ایمنی بطور معنی داری در مقایسه با گروه شاهد افزایش یافت. آنها چنین نتیجه گرفتند که گروه تغذیه شده با پودر ماهی، دارای بهترین ایمنی هومورال بوده است.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- استفاده از مخلوط پودر کرم خاکی و ورمی کمپوست برعملکرد جوجه های گوشتی تأثیر معنی دار دارد.

۱- استفاده از مخلوط پودر کرم خاکی و ورمی کمپوست برفراسنجه های خونی جوجه های گوشتی تأثیر معنی دار دارد.

۱- استفاده از مخلوط پودر کرم خاکی و ورمی کمپوست بر پاسخ سیستم ایمنی جوجه های گوشتی تأثیر معنی دار دارد.

………….

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

2019-02-25
كد : 2426
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss