جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتاثیر اندرکنش سازه-خاک بر روی مقاومت لرزه ای فروریختن ساختمانهای ابر(سوپر) بلند

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Influence of soilestructure interaction on seismic collapse resistance of super-tall buildings (2014)

تاثیر اندرکنش سازه-خاک بر روی مقاومت لرزه ای فروریختن ساختمانهای ابر(سوپر) بلند

توضیحات: ۹ صفحه انگلیسی، ۲۳ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

آزمایشهای میدانی بسیاری نشان می دهد که اندرکنش خاک-سازه(SSI)  تاثیر عظیمی بر روی مختصات دینامیکی ساختمانهای اَبَربلند دارد که ممکن است منجر به پاسخهای غیرمنتظره ی سازه ای لرزه ای و/یا شکست شود. با در نظر گرفتن برج شانگهای با ارتفاع کلی ۶۳۲ متر به عنوان موضوع تحقیق، از روش زیرسازه ای برای شبیه سازی تاثیر اندرکنش خاک-سازه بر روی پاسخهای لرزه ای برج شانگهای استفاده شد. مدل المان محدود روسازه ای برج شانگهای و مدل تحلیلی ساده شده پی و خاک مجاور ایجاد شد. سپس فرایند فروریختن برج شانگهای با در نظر گرفتن اندرکنش خاک-سازه(SSI) و نیز مکانیسم نهایی فروریزش پیش بینی شد. تاثیرات  اندرکنش خاک-سازه(SSI)  بر روی ظرفیت مقاومت فروریزش و مراحل شکست مورد بحث قرار گرفت. این نتایج نشان می دهد زمانی که اندرکنش خاک-سازه در نظر گرفته می شود زمان تناوب پایه ای برج شانگهای به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است و نرخ حاشیه اطمینان فروریزش  با کاهش متناظر تقاضای لرزه ای بهبود پیدا نموده است. به علاوه اندرکنش خاک-سازه بر روی مراحل شکست برج شانگهای تحت زلزله های نهایی مقداری تاثیر داشته است اما تاثیرش بر روی مدهای شکست نهایی ناچیز بوده است.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۷۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-03
كد : 4265
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss