جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتاثیر بیتوته پزشکان خانواده روستایی بر شاخصهای عملکردی مراکز بهداشتی درمانی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تاثیر بیتوته پزشکان خانواده روستایی بر شاخصهای عملکردی مراکز بهداشتی درمانی

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری پزشکی و پرستاری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

 

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

با افزایش روزافزون جمعیت جهان و بالا رفتن انتظارات انسان ها برای داشتن رفاه کامل اجتماعی، مسئله بهداشت و درمان یکی از مهمترین مسائل موجود است. سلامتي، محور توسعه اجتماعي، اقتصادي، سياسي و فرهنگي كليه جوامع بشري بوده و داراي اهميت ويژ ه اي در توسعه زير ساخت بخش هاي مختلف جامعه مي باشد (گودرزی و آزادی، ۲۰۰۷). هدف نهايي نظام سلامت هر كشوري ، ارتقاي سطح سلامت آحاد مردم است تا بتوانند با برخورداري از سلامت كافي در فعاليت هاي اقتصادي، اجتماعي سهيم شوند (گوهری نژاد، ۲۰۰۷) .

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

توصيه سازمان جهاني پزشک خانواده اين است که کشورها براي پاسخگويي به نيازهاي مردم و تحقق اهداف اصلاحات در نظام سلامت، به برنامه پزشک خانواده به عنوان يک سياست اصلي توجه کنند. بي ترديد اين توصيه حاصل دستاوردهايي است که اجراي طرح پزشک خانواده در برخي از کشورها در پي داشته است. پزشکي خانواده با نظام ارجاع پيوند مستقيم دارد و آنچه از نظام ارجاع برداشت مي شود، محدودسازي مراجعه مستقيم به پزشکان متخصص و مراکز درمان تخصصي است. اجراي طرح پزشک خانواده مي تواند منجر به افزايش دسترسي جمعيت روستايي به پزشکان عمومي شود و مراجعه آنان به پزشکان متخصص را نيز هدفمند سازد.

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

جباری و همکاران (۱۳۹۱) عملکرد پزشک خانواده روستایی در ایران را مورد مطالعه قرار دادند. در اين مطالعه که به صورت مروری انجام شد، اهداف برنامه ي پزشك خانواده در چندين زير مجموعه شامل نظام ارجاع، پاسخگويي، دسترسي، هزينه، پوشش خدمات، اولويت به خدمات سلامت نگر، تشكيل پرونده ي سلامت، كنترل كيفيت خدمات، رضايتمندي و نگرش كاركنان تيم سلامت و گيرندگان خدمت دسته بندي شد و عملكرد برنامه ي پزشك خانواده در دستيابي به اين اهداف بررسي گرديد. مطابق بررسي هاي انجام شده، برنامه عملكرد به نسبت خوبي پس از گذشت چند سال از اجرا داشت، ولي هنوز نظام ارجاع و ارايه ي پسخوراند از پزشكان متخصص به سطح يك، پيگيري عاقبت بيماران و تكميل پرونده ي سلامت به درستي اجرا نمي شود. دسترسي تا حدودي بهبود يافت و هزينه هاي غير ضروري كاهش پيدا كرد، با اين حال هنوز بينش سلامت نگر مطلوب در اذهان نهادينه نشده است.

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری مدیریت، انجام رساله روانشناسی، انجام پروپوزال دکتری مدیریت.

 

2019-03-04
كد : 10647
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss