عضویت در گروه تلگرام آسان داکتاثیر جهانی¬شدن سیاسی و بحران جهانی بر وجوه نظری و عملی مدیریت بازاریابی سنتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Influence of political globalization and global crisis on traditional marketing management theory and practice (2012)

تاثیر جهانی­شدن سیاسی و بحران جهانی بر وجوه نظری و عملی مدیریت بازاریابی سنتی

توضیحات: ۱۱ صفحه انگلیسی، ۱۳ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

محیط آشفته جهانی به طور دائمی شرایط اقتصادی در حال تغییریایجاد می­کند که این امر بویژه در بحران اقتصادی جهانو تاثیرات عمیق آن بر اقتصاد ملی قابل مشاهده است.با آن که مدیران از چشم­اندازی که در گذشته به دست آمده است(کمیت و کیفیت فرآیندهای صنعتی) خوشنود بودند اما واقیعت­های جدید اقتصادی برایشان مفهوم نبود. تغییرات عمده در استراتژی شرکت­های بزرگ تولیدکننده جهانی در غرب، ناشی از فرآیندهای جهانی شدن و بحران­های جهانی بود. این تغییراتجهت یافتن منابع حیاتی برای مزیت رقابتی شرکت­های بزرگ-که بسیاری از اقتصاددانان موفق به پیش­بینی کاهش ظهور اقتصادهای موفق غربی و بحران جهانی نشدند-انجام شد.از این رو، ما بر تغییراتی تمرکز خواهیم کرد که به سرعت تکامل یافته­اند و می­کوشیم ناکافی و ناهمگون بودن تحلیل­های مدیریت بازاری که معمولا به کار می­رود را تحلیل کنند، تحلیل کنیم و نشان دهیم که پیشنهادات برای تصمیمات شرکت­ها در این محیط آشفته، باید بر مبنایی استوارگردد یا آن که صرفا به نوعی عملگرایی پرداخته شود.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۹۰۰۰ تومان)

 

۹۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۸-۱۸
كد : 2032
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss