جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتاثیر جهانی¬شدن سیاسی و بحران جهانی بر وجوه نظری و عملی مدیریت بازاریابی سنتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Influence of political globalization and global crisis on traditional marketing management theory and practice (2012)

تاثیر جهانی­شدن سیاسی و بحران جهانی بر وجوه نظری و عملی مدیریت بازاریابی سنتی

توضیحات: ۱۱ صفحه انگلیسی، ۱۳ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

محیط آشفته جهانی به طور دائمی شرایط اقتصادی در حال تغییریایجاد می­کند که این امر بویژه در بحران اقتصادی جهانو تاثیرات عمیق آن بر اقتصاد ملی قابل مشاهده است.با آن که مدیران از چشم­اندازی که در گذشته به دست آمده است(کمیت و کیفیت فرآیندهای صنعتی) خوشنود بودند اما واقیعت­های جدید اقتصادی برایشان مفهوم نبود. تغییرات عمده در استراتژی شرکت­های بزرگ تولیدکننده جهانی در غرب، ناشی از فرآیندهای جهانی شدن و بحران­های جهانی بود. این تغییراتجهت یافتن منابع حیاتی برای مزیت رقابتی شرکت­های بزرگ-که بسیاری از اقتصاددانان موفق به پیش­بینی کاهش ظهور اقتصادهای موفق غربی و بحران جهانی نشدند-انجام شد.از این رو، ما بر تغییراتی تمرکز خواهیم کرد که به سرعت تکامل یافته­اند و می­کوشیم ناکافی و ناهمگون بودن تحلیل­های مدیریت بازاری که معمولا به کار می­رود را تحلیل کنند، تحلیل کنیم و نشان دهیم که پیشنهادات برای تصمیمات شرکت­ها در این محیط آشفته، باید بر مبنایی استوارگردد یا آن که صرفا به نوعی عملگرایی پرداخته شود.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۹۰۰۰ تومان)

 

2019-02-24
كد : 2032
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss