جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتاثیر سازمانی و کلینیکال یکپارچگی میان تجهیزات بالینی و سیستم فناوری اطلاعات: مرور سیستماتیک ادبیات سیستم های مدیریت داده بیمار(PDMS)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The organizational and clinical impact of integrating bedside equipment to an information system: A systematic literature review of patient data management systems (PDMS) (2015)

تاثیر سازمانی و کلینیکال یکپارچگی میان تجهیزات بالینی و سیستم فناوری اطلاعات: مرور سیستماتیک ادبیات سیستم های مدیریت داده بیمار(PDMS)

توضیحات: ۱۱ صفحه انگلیسی، ۱۳ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

هدف: معرفی یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه در کنار تجهیزات بالینی که نیازمند سرمایه گذاری چشمگیر مالی و منابع است؛ بنابراین درک تاثیر بالقوه این سیستم می تواند برای تصمیم گیرندگان مفید باشد. با این حال، هیچ مرور ادبیات سیستماتیکی(SLR) بر روی این موضوع نشده است. این SLR  به دنبال جمع آوری شواهدی بر روی تاثیر سیستم های فوق الذکر است، همچنین هم در نتایج سازمانی و هم کلینکال به عنوان سیستم مدیریت داده بیمار  شناخته می شود.

ابزارها و روش ها: جستجوی ادبیات با استفاده از Medline/PubMed و CINHALبر روی مقالات انگلیسی انجام شد که در بازه زمانی ژانویه ۲۰۰۰ تا دسامبر ۲۰۱۲ نوشته شده اند. ارزیابی کیفی روی مقالاتی انجامشد که به نظر می رسید برای SLR مناسب هستند.

نتایج : ۱۸ مقاله در SLR انتخاب شد. شانزده مقاله به تاثیرPDSM بر روی نتایج سازمانی می پرداخت که شامل مطالعات توصیفی، کیفی و کمی بود. این نتیجه بدست آمد که PDMS موجب کاهش زمان چارتینگ[۱]، افزایش زمان سپری شده روی درمان مستقیم بیمار،  و کاهش پدید آمدن خطاها می گردد. تنها دو مقاله به تاثیر کلینیکال PDMS می پردازد. هر دو به بهبود در نتایج کلینیکال اشاره کرده اند، در جاییکه PDMS با سیستم های پشتیبانی از تصمیم کلینیکال(CDSS) یکپارچه می شود.

نتایج: PDMS مزیت های بسیاری هم از نظر کارایی و هم از نظر کیفیت ارائه خدمات به بیماران دارد. بعلاوه، یکپارچگی PDMS با CDSS  ممکن است نتایج کلینیکال را بهبود دهد، اگرجه نتایج آتی باید اعتبار را بیشتر مد نظر قرار دهد.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۷۰۰۰ تومان)

 

 

[۱]charting

2019-02-26
كد : 3711
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss