جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتاثیر شبکه های اجتماعی بر هویت فردی و اجتماعی دانش اموزان مقطع متوسطه قم

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: تاثیر شبکه های اجتماعی بر هویت فردی و اجتماعی دانش اموزان مقطع متوسطه قم

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

هویت به مجموعه ای از شاخص ها و علائم در حوزه مولفه های مادی، زیستی، فرهنگی و روانی اطلاق می شود که شناسایی فرد از فرد، گروه از گروه یا اهلیتی از اهلیت دیگر و فرهنگی ازفرهنگ دیگر را ممکن می سازد (ابوالحسنی، ۱۳۸۸).

هویت پذیری شامل شکل گیری و یادگیری تمام ویژگی ها و رفتارهایی است که بیانگر تمایز میان ما و دیگران است. مؤلفه های این هویت عبارت اند از زبان، دین، قوم، آداب و رسوم، سرزمین، تاریخ و فرهنگ، طبقه اجتماعی، عضویت فرقه ای و گروهی. مفهوم هویت دال بر وجود مجموعه رفتارهای سازمان یافته فردی و گروهی است که به لحاظ اجتماعی به صورت یکسان و مشابه انجام می گیرند و شناسایی آن تلاشی برای تحلیل الگوهای تکرارپذیری کنش ها و نگرش هاست. بنابراین هویت پذیری، نوعی خودشناسی فرد در رابطه با دیگران است و این فرایند مشخص می کند که شخص از لحاظ روانشناختی و اجتماعی کیست و چه جایگاهی خواهد داشت؟ در واقع، هویت معطوف است به بازشناسی مرز میان خودی و بیگانه که عمدتاً از طریق هم سنخی های فردی و اجتماعی و انفکاک درون گروه از برون گروه ها ممکن می شود.

……………….

مرور منابع:

اشلنکریچ و سوری (۲۰۱۲) اثرات استفاده از سایت های شبکه های اجتماعی برای دانشجویان را مورد مطالعه قرار دادند. روش مطالعه در اینجا یک تحقیق کمی با استفاده از رویکرد مثبت گرایانه بوده است. به این منظور بررسی آنلاین دانش آموزان در دانشگاه برای یافتن عوامل مورد نظر انجام شد. نتایج نشان داد که عوامل اثرگذار بر استفاده از سایت های شبکه های اجتماعی در آموزش عالی شامل شاخص های اختصاصی و امنیتی، رفتار حرفه ای و اخلاقی، فعالیت های قانونی و قابل قبول، تجربیات فنی، اطلاعات مشکوک، زمان شخصی و حرفه ای و قابلیت استفاده بوده است و استفاده دانشجویان از شبکه ها بر هویت اجتماعی آنها تأثیرگذار بود.

 

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه های اصلی:

۱- شبکه های اجتماعی بر هویت فردی دانش اموزان مقطع متوسطه شهرستان قم تأثیرگذار است.

۲- شبکه های اجتماعی بر هویت اجتماعی دانش اموزان مقطع متوسطه شهرستان قم تأثیرگذار است

فرضيه هاي فرعي:

۱- مدت زمان استفاده كاربران از شبكه هاي اجتماعي بر هويت اجتماعي و فردي آنها تأثیرگذار است.

۲- زمينه ميزان استفاده كاربران از شبكه هاي اجتماعي و هويت اجتماعي و فردي آنها تأثیرگذار است.

۳- مدت زمان آشنايي كاربران از شبكه هاي اجتماعي بر هويت اجتماعي و فردي آنها  تأثیرگذار است.

………….

 

 

2019-02-24
كد : 2224
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss