عضویت در گروه تلگرام آسان داکتاثیر فرهنگ سازمانی روی رضایت شغلی و تمایل به ترک

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The influence of organizational culture on job satisfaction and intention to leave (2010)

تاثیر فرهنگ سازمانی روی رضایت شغلی و تمایل به ترک

توضیحات: ۱۲ صفحه انگلیسی، ۲۱ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

این مطالعه تاثیر فرهنگ سازمانی را روی رضایت شغلی و تمایل به ترک سازمان از طریق پیمایش کارکنان سازمان های فیتنس بررسی می کند. فرهنگ سازمانی اغلب به عنوان ارزشها، باورها و فرضیات پایه ای شناخته می شوند که به هدایت و هماهنگی رفتارهای اعضا کمک می کند. شاخص فرهنگی برای سازمانهای فیتنس (CIFO) توسعه داده شده است تا فرهنگ سازمانی به طور خاص در صنایع فیتنس بررسی شوند. تحلیل عاملی اکتشافی نشان دهنده هشت عامل است که ابعاد فرهنگی مرتبط با این حوزه را نشان می دهد: شایستگی کارکنان، جو، ارتباط، رسمی بودن، فروش، تجهیزات فروش، برنامه های خدماتی و حضور سازمانی. تحلیل مسیر برای آزمون روابط میان عوامل فرهنگ سازمانی،رضایت شغلی و تمایل به ترک کار استفاده می شود. نتایج بدست آمده ، مدل نسبتا میانجی از فرهنگ سازمانی را نشان می دهد که ۱۴٫۳ درصد از پراکندگی مرتبط با رضایت شغلی و ۵۰٫۳ درصد از پراکندگی مرتبط با تمایل به ترک سازمان است. یافته ها بر چند بعدی بودن فرهنگ سازمانی وپیچیدگی های آن در صنعت فیتنس اشاره دارد.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

۹۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۰۶
كد : 3715
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss