جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتاثیر فناوری های کسب وکار الکترونیک بر عملکرد عملیاتی: نقش یکپارچگی اطلاعات تولیدی در زنجیره تامین

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Impact of eBusiness technologies on operational performance: The role of production information integration in the supply chain (2007)

تاثیر فناوری های کسب وکار الکترونیک بر عملکرد عملیاتی: نقش یکپارچگی اطلاعات تولیدی در زنجیره تامین

توضیحات: ۱۸ صفحه انگلیسی، ۲۲ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

طی دهه های گذشته تحقیق در مورد استراتژی های بکار رفته در شرکت های چندملیتی (MNEs) معطوف به تئوری درونی سازی بوده است. این مقوله با توجه به ابعاد اقتصادی هزینه های مبادلاتی برای تبیین ورود به بازارهای خارجی به سختی قادر به توضیح چگونگی ایجاد و پایداری مزایای رقابتی توسط MNEها می باشد. از این رو در این مقاله به درک چگونگی اثرگذاری تفکر در مورد ماهیت استراتژی بر روی تحقیق در زمینه استراتژی MNEs خواهیم پرداخت. آنالیز محتوای ۱۱۱۶ مقاله انجام شده است. ساختار هوشمندانه و ابعاد دینامیکی تحقیق تا به امروز ارائه شده بدون آنکه ابعاد ساختار کلیدی استراتژی و مدیریت استراتژیک از دست برود. ارتباط بین سرمایه انسانی و دانش عبارت از فاکتورهای است که توضیح در مورد استراتژیهای MNEs و تئوری تکامل مشترک پشتیبانی را تحت الشعاع قرار می دهد. این تئوری یک روش نویدبخش تحقیقاتی تحت حمایت شیوه های RBV و KBV می باشد. وابستگی به متن استراتژی نشان می دهد که زمینه های مختلف نیاز به شیوه های متفاوت دارد. به این روش ابعاد مختلف نگرش را برای تحقیقات آتی با تلفیق مکتب های عمده اندیشه استراتژی برخواهیم شمرد.

کلیدواژه ها: MNE، استراتژی، مروری بر ادبیات، آنالیز محتوا، تئوری ارزیابی و تکامل مشترک

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

2019-02-26
كد : 3723
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss