جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتاثیر چیدمان مجازی مغازه بر رفتار مصرف کننده : کاربرد رویکرد روانشناسی محیطی در صنعت گردش آنلاین

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Virtual store layout effects on consumer behavior : Applying an environmental psychology approach in the online travel industry (2011)

تاثیر چیدمان مجازی مغازه بر رفتار مصرف کننده : کاربرد رویکرد روانشناسی محیطی در صنعت گردش آنلاین

توضیحات: ۲۰ صفحه انگلیسی، ۱۸ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

هدف- هدف این مقاله آزمون اثر سهولت استفاده درک شده از چیدمان فروشگاه مجازی بر روی رفتار مصرف کننده و تفاوت درک شده میان دو الگوی چیدمانی است که دروب سایت های سفرهای هوایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی/متدولوژی/رویکرد: داده ها از طریق یک تجربه آزمایشگاهی از ۲۴۱ دانشجوی دانشکده کسب وکار جمع آوری شدند. مدل معادله ساختاری برای ارزیابی مدل پژوهش و آزمون این پژوهش استفاده شده است.

یافته ها. نتایج تایید شد و دانش بدست آمده از فروشگاه مجازی در خصوص اثر پاسخگویی فروشنده بسط داده شد. با این حال، یافته ها نشان داد که الگوی چیدمان روی لذت بردن درک شده تاثیر گذار است ولی اثری روی سهولت استفاده در بخش بررسی ندارد. بعلاوه، این مطالعه تایید کننده نقش میانجی پاسخگویی محیطی است.

کاربردهای عملی. مدیران باید سطح بهینه سهولت استفاده را در چیدمان مجازی فروشگاه های وب شان در نظر داشته و از این سطح بهینه استفاده کنند تا درگیر کردن مصرف کنندگان در طول گردش آنلاین را تسهیل نمایند.

اصالت/ارزش. در مفهوم فروشگاه الکترونیک، مطالعات گذشته تاثیر چیدمان فروشگاه را روی رفتار مصرف کننده بررسی کرده بودند که همواره از رویکرد مدل پذیرش فناوری بوده است. بر اساس بینش های این پژوهش ها، مطالعه فعلی تلاش می کند تا با رویکرد روانشناسی محیطی، از دیدگاه پاردایم SOR برای  ارزیابی اثر چیدمان درک شده روی رفتار مصرف کننده در صنعت گردش آنلاین استفاده کند.

کلید واژه ها: رفتارمصرف کننده، کار مجازی، دستیابی آنلاین، سفر، پاردایم SOR

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

2019-02-26
كد : 3703
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss