تاثیر کاربرد اطلاعات سیستم حسابداری بر کارایی (بازده) تجارت الکترونیک شرکت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The impact of the accounting information system usage on companys E-business efficiency (2012)

تاثیر کاربرد اطلاعات سیستم حسابداری بر کارایی (بازده) تجارت الکترونیک شرکت

توضیحات: ۴ صفحه انگلیسی، ۷ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

در این مقاله ، تجزیه و تحلیلی از تاثیر کاربرد سیستم اطلاعات حسابداری بر کارایی (بازده) کسب و کار الکترونیکی شرکت ارایه می شود .تجزیه و تحلیل براساس داده های ثانویه در کاربرد  تجارت الکترونیک در شرکت در ۲۹ کشور اروپایی، و همچنین بر روی داده های اولیه به دست آمده توسط یک بررسی بر روی ۲۵۲ شرکت کرواتی است. ما یک تحقیق تجربی مربوط (با استفاده از تجزیه و تحلیل آزمون Levene و Hi-square) انجام دادیم که اطلاعات به روز شده ای در مورد تاثیر کاربرد سیستم اطلاعات حسابداری بر کارایی (بازده) کسب و کار الکترونیکی انجام دادیم  و این امکان را فراهم کردیم که  فرضیه هایی که بر کاربرد سیستم اطلاعات حسابداری بر کارایی (بازده) کسب و کار الکترونیکی تاثیر می گذارند را رد نکنیم. کلمات کلیدی: کسب و کار الکترونیک. سیستم اطلاعات حسابداری. کارایی (بازده) کسب و کار، آزمون Hi-square ، آزمون Levene

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۵۰۰۰ تومان)

 

 

۵۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۰۶
كد : 3719
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss