جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتاريخچه مشهد

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

تاريخچه مشهد

(۳۹ صفحه ورد)

، شهر مقدس ايران، در فاصلة ۸۵۰ كيلومتري شمال شرق تهران قرار گرفته است. در قرن ۹ ميلادي امام رضا، امام هشتم شيعيان، در اين شهر به شهادت رسيد. وجة مقدس وي در جامعه، آرامگاه او را تبديل به محلي روحاني جهت زيارت زائرين تبديل نمود. هر ساله، تعداد زيادي از زائران به اين حرم مقدس روي مي آورند، كه در نوع خود نمونه اي بي نظير و قابل تامل است. آثار تاريخي ارزشمند و متون گرانبهاي متعددي در كتابخانة حرم مقدس نگاه داري مي شوند. مشهد همچنين شهري توريستي است كه در آن انواع هتل ها و مهمانخانه ها براي زائريني تعبيه شده اند كه هر روز از نقاط مختلف كشور از طريق دهها پرواز، يا سفرهاي ريلي و جاده اي به اين شهر وارد مي شوند.

وضعيت جوي شهر مشهد بين زمستانهايي بسيار سرد، بهاري خوشايند، تابستاني ملايم و پاييزي زيبا متغير است. حرم با شكوه امام رضا در كنار مجموعه عظيم تاريخي و هنري مربوط به آن از مناظر ديدني شهر مشهد مي باشد. اين مجموعة عظيم شامل صحنها، رواقها، و ايوانهاي حرم، مسجد گوهرشاد( متعلق به دوران تيموريان)، كتابخانه و موزة غني آستان قدس رضوي مي گردد. گنبد طلايي عظيم و با شكوهي بر روي حرم مطهر بنا شده است، كه چندين ايوان و رواق آنرا در بر گرفته اند. مسجد بزرگ گوهرشاد در جنوب حرم، موزه و آرامگاه شيخ بهايي در جنوبي ترين نقطه نسبت حرم، و مدارس پريزاد و بلاسار در غرب حرم قرار گرفته اند.

 

به جز تعداد قابل توجهي از پاركها و فضاهاي سبز زيبا، مي توان به مقبرة نادرشاه و استخر كوه سنگي بعنوان ديگر مناظر درون شهري مشهد اشاره نمود. همچنين  اماكن ديدني و مذهبي ايي در خارج شهر مشهد قرار گرفته اند كه از آن جمله مي توان به آرامگاه خواجه مراد، آرامگاه خواجه ربيع در ۶ كيلومتري شمال شهر كه در آن كتيبه هايي ارزشمند از خطاط مشهور دورة صفوي، رضا عباسي، به يادگار مانده است، آرامگاه خواجه اباصلت واقع در كيلومتر ۲۰ جادة مشهد- نيشابور اشاره نمود( هر سه شخصيت فوق الذكر از اصحاب امام رضا (ع) بوده اند).

از ديگر جاذبه هاي توريستي مشهد مقبرة شاعر بزرگ ، فردوسي ، مي باشد كه در توس، واقع در ۲۴ كيلومتري شمال مشهد قرار دارد. شانديز، طرقبه، طرق، اخلمد و زشك از جمله تفريحگاههاي تابستاني مشهد مي باشند كه هر ساله در فصل گرم تابستان عدة زيادي از مسافران را در خود جاي مي دهند.

……………………….

………………………

2019-03-16
كد : 30026
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss