جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتا وقتی درس روش تحقیق هست، نمونه پروپوزال های آماده می فروشه!

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

تا وقتی درس روش تحقیق هست، نمونه پروپوزال های آماده می فروشه!

این جمله می تواند بیانگر این حقیقت باشد که دانشجو در کار پژوهشی ضعف دارد و اگر نمونه پروپوزال روش تحقیق از سایت ها حذف بشه خیلی از دانشجویان این درس را به سختی پاس می کنند. یک خصوصیت دیگر اینکه همیشه داشتن یک الگو برای یادگیری خیلی مفید است. شاید استاد راهنما هم این موضوع را بداند که دانشجو می رود و دانلود می کند از سایت ها ولی با خودش می گوید همین که یکبار طرح پیشنهادی کارشناسی ارشد را می بیند و بخش های مختلف آن را می شناسد برای این درس آنها کافی است. باید قبول کنیم که واقعیت هم همین است. تمام هدف این درس یادگیری اصول روش تحقیق و پژوهش بوسیله دانشجو می باشد. حال به هر طریقی که ممکن است!

بگذارید کمی بیشتر برای شما توضیح بدهم. اینکه اساتید با یک نگاه می فهمند که این اثر علمی کار دانشجو است یا نه شکی نیست، تازه اصلا فرض را بر این بگیریم که نتواند تشخیص دهد، سرچ در اینترنت را که می تواند. بنابراین همه مسیرها به این موضوع ختم می شود که می داند، ولی نکته اینجاست که فرض را بر کمی یادگیری از نمونه پروپوزال آماده روش تحقیق در رشته های مختلف می گذارد. اینکه دانشجوی دکتری یا ارشد مدیریت یا حقوق از ساتی طرح خود را دانلود می کند، این تمام مسئله نیست، اگر همان را کامل یاد بگیرد از نظر استاد بلامانع است. البته برخی اساتید هم در همان قسمت اول مسئله مشکل دارند و برخی دیگر در قسمت دوم هم مشکلی نمی بینند!

پس نتیجه گیری می شود که از هر طریقی که طرح یا تز نهایی خود را تهیه می کنید و یا خودتان آن را انجام می دهید، سعی کنید به کلیه قسمت های آن مسلط شوید. یاد گرفتن چند بخش مهم از اصول روش تحقیق می تواند در کلیه مراحل تحصیلات تکمیلی همراه شما باشد و کمک زیادی به شما بکند. در کنار آن سعی کنید نرم افزارهایی که خاص رشته شما است را در طول دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری مسلط شوید که برای آنالیز آماری بسیار بدرد شما خواهد خورد.

از قدیم گفتن کار رو باید به دست کاردون بسپاری. برای مشاوره رایگان پروپوزال و پایان نامه هم یک کاردون واقعی در کشور هست. یه آقای دکتری که سرش برای انجام پروپوزال و پایان نامه درد می کنه و به همه مسائل روش تحقیق و نرم افزارها وارده و خلاصه اینکه با سن نه چندان زیادش ته قضیست. سوالی رو اگه نتونست جواب بده و به روشی تسلط نداشت من شخصا این نوشته رو بر می دارم!!! زیاد ازش تعریف نمی کنم که تبلیغات نشه! چه جوری می تونی باهاش تماس بگیری؟ کاری نداره! این شمارشه: ۰۹۱۹۶۳۵۷۶۶۰  دکتر نوایی . بخصوص دانشجویان دکتری هر چی دوست داشتن می تونن ازش بپرسن و مشاوره بگیرن. امیدوارم بدردتون بخوره. ما که خیلی ازش استفاده کردیم و عالی بود.

2018-12-10
كد : 102235
وضعيت :‌موجود
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss