جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتبیین نقش مدیریت دانش آفرین سازمان پلیس بر عملکرد پلیس پیشگیری در شهر تهران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تبیین نقش مدیریت دانش آفرین سازمان پلیس بر عملکرد پلیس پیشگیری در شهر تهران

نمونه پروپوزال های آماده همه رشته های دانشگاهی و دانلود فرم تکمیل شده و پر شده طرح پیشنهادیه پروپوزال ارشد و دکتری، نوشته شده با اصول روش تحقیق مناسب برای پایان نامه.

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

امنیت از اساسی ترین نیاز بشر و پایه و بستری برای همه فعالیت های او محسوب می شود(روشندل ،۱۳۷۴: ۳). بنابراین، هرگونه تدبیر و اقدامی که منجر به تأمین کامل و اثربخش تر آن گردد، همواره مورد علاقه بشر خواهد بود. بر این اساس، سازمان های پلیسی بعنوان اولین نهاد حکومتی که متولی امر تأمین، حفظ، و ارتقاء امنیت عمومی در جامعه تلقی می گردند بطوریکه حفاظت و نگهبانی از شهروندان در مقابل تهدیدات مختلف علیه جان و مال آنان به عنوان یک وظیفه بعهده آنان گمارده شده است.

امروزه، سازمان پلیس بعنوان سازمانی که مهمترین نقش را در برقراری نظم، ایجاد و حفظ امنیت عمومی در جامعه به عهده دارد در محیطی بسیار پیچیده و پر تلاطم تر از گذشته با تنوع بالاتری از تهدیدات گوناگون علیه امنیت عمومی فعالیت می کند (محمدی مقدم و دیگران، ۱۳۹۲). در این ارتباط، به منظور پیشگیری از وقوع گسترده جرایم در سطح جامعه، بخش اعظمی از فعالیت های پلیس بر شناسایی عوامل زنجیره ای مؤثر در آمارهای جرم و جنایت متمرکز گردیده است بطوریکه استفاده از حداکثر توان پلیس برای پیشگیری و مقابله با جرائم در سطح جامعه مورد قصد سازمان واقع گردیده است (محمدی مقدم و دیگران، ۱۳۹۲).

بنابراین، روشن است که به منظور دستیابی به اهداف سازمانی از پیش تعریف شده و تحقق رسالت های سازمانی، سازمان  پلیس نیز مشابه دیگر سازمان ها نیازمند اطلاعات و دانش فراوان،صحیح ،سریع و البته به هنگام از محیط پیرامون خود هستند (محمدی مقدم و دیگران، ۱۳۹۲). واقعیت های پیرامون سازمان های پلیسی گویای این مهم هستند که فضای فعالیت آنها نسبت به گذشته سرعت تغییرات بیشتری را تجربه می کند.  الگوهای فعالیت های مجرمین و یا متخلفین از قوانین بطور معناداری تغییر یافته است. همچنین، از طرفی دیگر، میزان اطلاعاتی که مأموران پلیس در طول دوران فعالیت خود با آن روبرو هستند نیز در حال افزایش است و تلاش می شود تا به شکل های مختلف در سازمان های پلیس حفظ و نگهداری شوند، الگوهای جرم و جنایت با توجه به ویژگی های اقتصادی، اجتماعی، و فرهنگی جوامع متفاوت گردیده است و گذر زمان نیز آنها را دگرگون خواهد نمود. بنابراین، به منظور مدیریت پیچیدگی های اخیر برقراری امنیت پایدار در چنین فضایی، سازمان پلیس بایستی تلاش برای برقراری نظم و امنیت در سطح جامعه را بر پایه دانش و اطلاعات به دست آمده و مدیریت صحیح  آنها  قرار دهد و با کسب دانش و اطلاعات لازم از محیط خود، دانش(ضرورت تغییر) این الگوها را تولید نمایند (محمدی مقدم و دیگران، ۱۳۹۲).

بر این اساس و با تکیه بر دانش سازمانی خلق (حاصل) شده، استخراج «روش های پلیسی نوین» قابل انتظار خواهد بود که می توانند به عنوان یک «محصول برگرفته شده از دانش سازمان» در جهت بهبود «عملکرد پلیس» در فرایند برقراری نظم و امنیت عمومی پایدار در سطح جامعه خود ابلاغ، و اجرا گردد.

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده تقریبا رایگان ارشد و دکتری روانشناسی، پرسشنامه و ترجمه آماده کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی، پروپوزال پر شده مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، تربیت بدنی

 

2019-03-07
كد : 16514
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss