جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتجزیه و تحلیل شار متابولیک در گیاهان: مقابله با پیچیدگی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Metabolic flux analysis in plants: coping with complexity (2009)

تجزیه و تحلیل شار متابولیک در گیاهان: مقابله با پیچیدگی

توضیحات: ۱۷ صفحه انگلیسی، ۱۶ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

تئوری و تجربه در مهندسی متابولیک نشان می دهند که متابولیسم در سطح شبکه ،عمل می کند. در گیاهان،این پیچیدگی توسط درجه بالایی از دهلیزبندی ، و سنتز یک آرایه بسیار گسترده از محصولات متابولیک ثانویه ، ترکیب می شود.چالش بیشتر برای درک پیش بینی تابع متابولیک گیاه به دلیل جهل ما در مورد ساختار شبکه های متابولیک است واین امر حتی در سیستم هایی که به خوبی مطالعه شده اند ، مطرح شده است. تجزیه و تحلیل (MFA) شار متابولیک، ابزاری برای اندازه گیری فراهم می کند و عملکرد متابولیسم بدن را مدل سازی می کند ، و مشارکت های قابل توجهی  برای مقابله با پیچیدگی آنها ایجاد  میکند.

این بررسی ، یک دید کلی از روش های MFA مختلف، اندازه گیری های لازم برای پیاده سازی آنها و اطلاعاتی که آنها ارایه می دهند را فراهم می کند. کاربرد روش های MFAدر سیستم های گیاه توسط چندین مثال از مقالات اخیر ، نشان داده شده است.در مرحله بعد، چالش هایی که متابولیسم گیاهی را برای MFA وضع می کند به همراه راههایی که می تواند مشخص کنند ، بحث می شود. در نهایت، تحولات جدید درMFA توضیح داده می شود که می تواند دامنه و قابلیت اطمینانMFA گیاه را در سال های آینده بهبود ببخشد.

واژه های کلیدی: متابولیسم مرکزی. دهلیز بندی کردن. برچسب گذاری ایزوتوپی. مهندسی متابولیک. شبکه های متابولیک.طراحی بهینه. متابولیسم بدن گیاهی. سیستم های زیست شناسی گیاهی.مدل سازی پیش گویانه. مقررات.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۸۰۰۰ تومان)

 

 

2019-02-26
كد : 3731
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss