جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتحقيقات حسابداري مديريت كيفيت: عقلايي بودن،‌ نقاط ضعف و پتانسيل ها

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Qualitative management accounting research: rationale, pitfalls and potential (2008)

تحقيقات حسابداري مديريت كيفيت: عقلايي بودن،‌ نقاط ضعف و پتانسيل ها

توضیحات: ۸ صفحه انگلیسی، ۹ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

هدف- هدف اين ماله ارائه مروري بر تحقيقات حسابداري مديريت كيفي است: عقلايي بودن،‌نقاط ضعف و پتانسيل ها،‌مقاله اي كه توسط جوهاني وايويو نوشته شده است.

طراحي/متدولوژي/رويكرد: رويكرد اين مقاله بر پارادايم پ‍ژوهشي ديگري است كه اين تعريف و توصيف از پژوهش هاي كيفي را در حسابداري مديريت بسط مي دهد.

يافته ها- اين مقاله بسياري از توصيف هاي وايويو را دارد ولي اين تعريف و توصيف از پژوهش كيفي در حسابداري مديريت را بسط مي دهد تا موانع نامحسوس در حوزه هاي كلي تر پژوهش مشخص شوند و حوزه پژوهشي جامع تري روي چشم اندازهاي مثبت و عملكردي داشته باشند. به طور مشابه، نياز براي پژوهش كيفي متون كتاب ها، اقتصادها و ارائه هاي شركت هاي مشاوره حسابداري مديريت را هم در حوزه كيفي و هم در حوزه كمي به طور محسوسي به چالش مي كشد. اين مقاله به دنبال گسترده كردن بحث هاي خصوصيات طراحي مطالعه مناسب و روشهاي جمع آوري داده است تا بر اهميت انطباق طراحي پژوهش با سوال پژوهش تاكيد كند.

اصالت/ارزش: اين مقاله بر ارزش خاص و جامعي بر انتخاب هاي متدولوژيكي و روش شناسي تاكيد دارد.

كليد واژه ها: تحقيق كيفي،‌حسابداري مديريت

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۶۰۰۰ تومان)

 

 

۶۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۰۶
كد : 3739
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss