جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتحقیق در مورد استراتژی شرکت های چندملیتی(MNEs): شیوه های کلیدی و مسیرهای جدید

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Nimble knowledge transfer in high velocity/turbulent environments (2011)

تحقیق در مورد استراتژی شرکت های چندملیتی(MNEs): شیوه های کلیدی و مسیرهای جدید

توضیحات: ۱۵ صفحه انگلیسی، ۱۲ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

هدف- هدفاین مقاله شفاف سازی ارتباط میان دانش صریح و ضمنی در محیط های سازمانی خاص است. این مقاله به دنبال بیان فرایندها و استراتژی هایی است که اخیرا به عنوان بهترین اقدامات در اقدامات نظامی استفاده شده است تا بررسی شود که از این اقدامات چه چیزی فراگرفته شده است و چگونه میتوان از دارایی های دانش در سازمان های بزرگ در محیط های پرتلاطم / با سرعت بالا استفاده کرد.

طراحی/متدولوژی/ رویکرد: محیط های پرتلاطم / باسرعت بالا (HVTE)تعریف می شوند. این مقاله از مثال هایی از بخش دولتی و خصوصی استفاده کرده و مدلی برای مدیریت دانش در محیط های HVTE ارائه می دهد که چندین فرضیه برای توضیحات آتی دارد.

یافته ها : این مقاله دیدگاه هایی ارائه می دهد تا نشان دهد چگونه و چرا دانش ضمنی برای تصمیم گیری و تعیین جایگاه استراتژیک در HVTE مهم است. پیچیدگی مدیریت دانش در اینجا بسیار چشمگیر است.

کاربردهای نسبی:آنچه محققان در خصوص اقدامات نظامی[۱] می دانند، می تواند درسی برای کسب و کار ها باشد تا چابکی شان را در HVTE را افزایش دهند. کسب وکارها میتوانند از این دانش استفاده کنند تا انواع محیط هایی که در آن فعالیت می کنند را در نظر گرفته و روش های انتقال دانش بدانها و بهترین روشهای بقا در محیط های رقابتی را شناسایی کنند.

اصالت/ ارزش: این مقاله تاکید می کند که آنچه محققان باور دارند تا کنون در تحقیقات مدیریت دانش بدان پرداخته نشده است.- چگونه و چه زمانی دانش ضمنی برای موفقیت سازمان ها به نسبت دانش صریح حیاتی می شود. این تحلیل همچنین چهارچوب محیطی را ارائه می دهد که تمایزی میان دانش صریح و ضمنی ایجاد می کند.

کلید واژه ها: دانش، مدیریت دانش، انتقال دانش، فرایندهای سازمانی، استراتژِ، محیط، تحلیل کسب وکار

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۶۰۰۰ تومان)

 

[۱]Military

2019-02-26
كد : 3236
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss