جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتدوین مهندسی ارزش برای بهبود طراحی پروژه پست ۶۳/۲۳۰ کیلوولت زاهدان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: تدوین مهندسی ارزش برای بهبود طراحی پروژه پست ۶۳/۲۳۰ کیلوولت زاهدان

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

مهندسی ارزش عبارت است از بکارگیری نظام مند روش های مشخص، خلاقانه و بر پایه کار تیمی که هدف از آن شناسایی و حذف هزینه های غیرضروری و افزایش کیفیت و کارایی یک محصول یا خدمت در طول عمر آن است (آرتور، ۱۳۸۲). هدف مهندسی ارزش ، کنترل مجموع هزینه ها در زمینه محصول و خدمات در طول عمر پروژه با حفظ کیفیت است .رویکرد کارکردگرای مهندسی ارزش ، سرعت بالای به نتیجه رسیدن آن و راه حلهای اجرایی که ارایه میکند ، از وجوه تمایز آن در مقایسه با دیگر تکنیک ها و روش های مهندسی است . یکی دیگر از رمزهای موفقیت مهندسی ارزش ، انجام کار تیمی است . تیمی که با هدف مشترک و تخصص های مختلف کارکرد های یک پروژه یا محصول را بررسی می کنند و آنها را خلاقانه بهبود می بخشند تا جایگزین کم هزینه تر و بهتر برای آنها حاصل شود..

……

مرور منابع:

رضوی و همکاران (۱۳۹۰) دستاوردهای مطالعه مهندسی ارزش پست فرهنگیان را مورد مطالعه قرار دادند. آنها در نتایج خود گزارش کردند که تجربه توانیر در استفاده از هیأت ارزیابی مشترک در هر نوع پروژه خود می تواند به انتقال تجارب و تکنولوژی ها بین پروژه ها کمک کند. همچنن آنها بیان کردند که تجربه مطالعه مهندسی ارزش پست فرهنگیان علی رغم برخی از گمان های اولیه در خصوص تیپ بودن اینگونه پروژه ها و عدم نیاز به مطالعه ارزش، نشان دهنده این مطلب است که مرز هزینه ای تعیین شده توسط ایران و کشورهای پیشرو در این زمینه به نظر منطقی و اقتصادی است.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

سوالات تحقیق:

۱- آیا تجربه اجرای مهندسی ارزش برای بهبود طراحی پست ۶۳/۲۳۰/۴۰۰ کیلوولت زاهدان اثربخش بوده است ؟

۲ –  چه عواملی درموفقیت طرح موثر بوده است؟

۳- آیا اجرای مهندسی ارزش به کاهش هزینه ها منجر شده است؟

۴- آیا از نظر کیفیت ارائه و تأمین برق مطمئن و پایدار برای مشترکین صنعتی و خانگی بهبود صورت گرفت؟

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2750
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss