جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتشخیص افتراقی در لکنت زبان نوروژنیک اکتسابی و تکاملی : آیا شرایط سلاست این دو را از یکدیگر تفکیک می کند؟

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Differential diagnosis in developmental and acquired neurogenic stuttering: Do fluency-enhancing conditions dissociate the two? (2013)

تشخیص افتراقی در لکنت زبان نوروژنیک اکتسابی و تکاملی : آیا شرایط سلاست این دو را از یکدیگر تفکیک می کند؟

توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۸ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

در گذشته، نویسندگان زیادی مجموعه های قابل مقایسه ای از ویژگی های بالینی را برای تشخیص لکنت زبان نوروژنیک اکتسابی (ANS) از لکنت زبان تکاملی (DS) پیشنهاد کرده اند. افرادی که دارای ANS هستند، گزارش شده است که تغییراتی در نقص سلاست آنها در طول شرایط سلاست مختلف مشاهده نشده است. اگرچه این ویژگیها از نظر پایایی در تمایز دو ناهنجاری مورد انتقاد قرار گرفته است (مانند لبرون، بیجلورد و روزا ۱۹۹۰). پزشکان و محققان در سراسر دنیا به استفاده از آنها حتی امروزه ادامه داده اند. در این زمینه، ما شواهدی را از بررسی هایی که در شرایط سلاست در افرادی ANS انجام شده است به کار گرفته ایم که که نشان می دهد که این گروه دارای تغییر پذیری گسترده ای تحت این شرایط است (مانند اثرات سودمند)

به علاوه، با ترکیب شواهد از این مقاله و همچنین لبرون و همکاران، ما فرض کردیم که ویژگیهای بالینی که در تمایز ANS از DS استفاده می شود اغلب غیر قابل اعتماد است. به علاوه، A. ما ناهمگنی را در ظهور ANS، B. تلاشهای اخیر برای تمرکز شباهت ها بین ANS و DS و همچنین C. کمبود بررسی های تصاویر عصبیدر ANS که می تواند راهی بالقوه در آزمایشات در این ناهنجاری سلاست ایجاد کند را نشان داده ایم.

نکات کلیدی

لکنت زبان نوروژنیک اکتسابی، تشخیص افتراقی، شرایط سلاست، بازخورد شنیداری، آواز خواندن، سخنرانی دسته جمعی، اثرات انطباقی، تکرار قسمتی از کلمه

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۵۰۰۰ تومان)

 

 

2019-02-26
كد : 3824
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss