جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتشخیص هرزنامه وب به کمک تکنیک های داده کاوی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تشخیص هرزنامه وب به کمک تکنیک های داده کاوی

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

داده‌كاوي كه با عنوان كشف دانش از پايگاه‌هاي داده هم شناخته مي‌شود، فرايندي براي استخراج الگوهاي مفيد از پايگاه‌هاي داده مي‌باشد [۱]. داده‌کاوي مي تواند الگوهاي مفيد مورد نظر کاربران خود را از انواع مختلفي از پايگاه‌هاي داده استخراج کند. بيشتر محققان داده‌كاوي را مترادف با كشف دانش در پايگاه‌هاي داده مي‌دانند. كشف دانش شامل مراحل زير است كه به صورت پي در پي انجام مي شوند:

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

هرزنامه ها به عنوان ابزاری برای انتشار محتوای مربوط به بزرگسالان و بدافزار ها و حملات مطرح می شوند. به عنوان مثال، رتبه بندی ۱۰۰ میلیون صفحه براساس الگوریتم های رتبه بندی صفحه نشان داد که ۱۱ نتیجه از ۲۰ نتیجه، سایت های پرونوگرافی بوده اند که با دستکاری محتوا و پیوند ها به این نتیجه رسیده اند ]۵,۴٫[ در گذشته این امر باعث می شد مقدار قابل توجهی منابع محاسباتی و ذخیره سازی از شرکتهای موتورهای جستجو، به هدر رود. در سال ۲۰۰۵ ضرر و زیان ناشی از هرزنامه ها ۵۰ میلیارد دلار تخمین زده شد. در سال ۲۰۰۹ نیز ۱۳۰ میلیارد دلارتخمین زده شد ]۶[. از جمله چالش های جدید، رشد سریع وب و ناهمگونی آن و ساده سازی ابزارهای ایجاد محتوا (به عنوان مثال ویکی وب سایت، سکوهای بلاگ نویسی و …) و کاهش هزینه نگهداری وب سایت (نظیر ثبت دامنه، میزبانی وب و…) می باشد که باعث تحول هرزنامه ها و ظهور سویه های جدید هرزنامه وب که نمی تواند با روش های موفق قبلی شناسایی شود، شده است.

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

کار اصلی روی الگوریتم های ضد هرزنامه مبتنی بر محتوا توسط فترلی و همکاران انجام شده است. آنها پیشنهاد می کنند که صفحات وب توسط آنالیز آماری تشخیص داده شوند. محققان دریافته اند URL های صفحات هرزنامه تعداد نقطه، خط تیره، ارقام و طول استثنایی دارند. آنها گزارش داده اند که ۸۰ مورد از ۱۰۰ مورد طولانی ترین نام های میزبان به وب سایت های بزرگسالان ارجاع شده است. آنها هم چنین نشان داده اند که صفحات خودشان ماهیت تکثیر دارند. بیشتر صفحات هرزنامه که روی همان میزبان قرار دارند، مغایرت خیلی کمی در تعداد کلمات دارند. یکی از مشاهدات جالب این است که صفحات هرزنامه محتوایشان به سرعت در حال تغییر است. به طور خاص آنها تغییرات هفته به هفته روی تمام صفحات وب روی یک میزبان را مورد مطالعه قرار داده اند و متوجه شده اند که میزبان های هرزنامه تا ۹۷ درصد با این ویژگی قابل کشف هستند  ]۴۷[.

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

 

2019-03-05
كد : 13233
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss