جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتعليم وتربيت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

تعليم وتربيت

(۲۱صفحه ورد)

يكي از اهداف مهم آموزش و پرورش در هر جامعه ايجاد سازگاري بين فرد و جامعه بوده و لازمه تحقق اين هدف دستيابي به شناختي كامل از انسان و آگاهي از چگونگي شكل گيري شخصيت و عوامل تاثيرگذار بر آن مي‌باشد. نيل به اهداف فوق مستلزم وجود تشكيلاتي است كه بتواند با مطالعه مستمر عوامل تاثيرگذار برفرآيند آموزش به شناسايي نقاط ضعف پرداخته و راه كارهاي عملي ومنطقي ارائه نمايد. باتوجه به اهميت و نقش تحقيقات در ارتقاء سطح كيفي فعاليت ها، كشورهاي ديگر از مدت هاي مديد به اين مهم پي برده و اقدامات مفيد و ارزنده‌اي را به منظور تقويت اين بخش انجام داده‌اند به طوري كه امروز ما شاهد به ثمر رسيدن آن اقدامات در زمينه هاي مختلف مي‌باشيم. خوشبختانه مسؤولين آموزش و پرورش كشور نيز از يك دهه قبل به ضرورت وجود چنين تشكيلاتي در نظام تعليم و تربيت پي برده كه در پي حمايت هاي وزير وقت، پژوهشكده تعليم وتربيت وزارت و به دنبال آن شوراي تحقيقات استان‌ها شكل گرفت.

با توسعه وتقويت امرتحقيق و تشكيل شوراي تحقيقات استانها تا كنون قريب به ۲۰۰۰ تحقيق در سطح كشور به مرحله اجرا درآمده به گونه‌اي كه مي‌توان گفت بسياري از تصميم گيري هاي كلان درعرصه آموزش و پرورش براساس تحقيقات و پژوهش‌ها اتخاذ گرديده است.

با تاسيس استان گلستان و تفكيك آن از استان مازندران بخش تحقيقات نيز همانند ساير بخش‌ها و كارشناسي‌ها دراستان تشكيل و فعاليت خود را با يك نيرو به عنوان كارشناس مسؤول تحقيقات آغاز نمود به طوري كه پس ازگذشت چهارسال بيش از۶۰ عنوان تحقيق در سطح استان و كشور (طرح هاي ملي) را به مرحله اجرا درآورد. با عنايت به فعاليت هاي انجام شده و تثبيت جايگاه تحقيقات در نزد كارشناسان استان و بواسطه حمايت هاي بي دريغ رييس محترم سازمان و مساعدت ديگر عزيزان پست كارشناس مسؤولي تحقيقات به گروه تحقيقات و پژوهش ارتقاء يافته و به دنبال آن ساختمان جديد پژوهشكده تعليم و تربيت استان احداث و در دوم اسفند ماه هشتاد با حضور جناب آقاي اسماعيلي رييس اسبق پژوهشكده تعليم و تربيت وزارت افتتاح و در اختيارعلاقه مندان به امرتحقيق و پژوهش قرارگرفت.

……………………………

…………………………..

2019-03-17
كد : 30515
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss