جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتعيين ميزان سازگاري و ناسازگاري عناوين مقالات فارسي گروههاي مختلف علمي با محتواي آنها

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

تعيين ميزان سازگاري و ناسازگاري عناوين مقالات فارسي گروههاي مختلف علمي با محتواي آنها

آيا كليدواژه هاي موجود در عناوين مقالات فارسي آن قدر با محتواي مقالات سازگار هستند كه بتوان در نمايه سازي مقالات، كليدواژه هاي عناوين را نمايه هاي مناسبي براي محتواي مقالات دانست؟

مقالات مورد بررسي در تحقيق بلحاظ جنسيت نويسنده, تاليف و ترجمه بودن و كار فردي يا گروهي چه وضعيتي دارند؟

(۲۷ صفحه ورد)

مقدمه:

امروزه اطلاعات منتشر شده در مجلات پايه شكل گيري بسياري از تحقيقات مي باشد. ولي افزايش سريع حجم مدارك و توسعه رشته هاي علمي موجب پيدايش مشكلاتي در دستيابي به اطلاعات منتشر شده است. براي محققاني كه در زمينه هاي گوناگون عملي دست اندركار پژوهش هستند مطالعه كلية مداركي كه در زمينه تخصصي آنها بيشتر شده است امكان پذير نيست و يكي از طرق راهيابي سريع به محتواي مدارك علمي و خصوصا” مقالات “عنوان” است. عنوان هر اثر جلوه‌اي از هويت آن اثر است و به تعبيري نخستين جلوه اي از متن است كه خواننده با آن روبرو مي‌شود.

عنوان بايد بيانگر محتواي مقاله باشد. اگر خواننده اي مايل باشد بداند كه نويسنده مقاله اي در جه موضوع يا موضوعاتي سخن گفته و انديشه او در حركت خود چه مسيرهايي را طي كرده است آيا بايد نقطة شروع او خود متن باشد و تمام متن را تمام و كمال مطالعه كند يا اينكه با ملاحظه عنوان مي تواند پي به موضوع و محتواي مقاله ببرد.

نيازهاي اطلاعاتي محققين معمولا” اطلاع از آخرين تحولات علمي و دسترسي به منابع خاص اطلاعاتي است كه از طريق مقالات و عمدتاً از طرق بانكهاي اطلاعاتي در اختيار محققان قرار مي گيرد.

نقش عمده نظام بازيابي اطلاعات به منظور رفع نياز اطلاعاتي و در راستاي تشكيل بانك‌هاي اطلاعاتي، برقراري ارتباط از طريق مطابقت اطلاعات موجود با نياز اطلاعاتي استفاده‌كنندگان است. اين عمل بوسيلة توصيف محتوايي مدرك و معمولا” به وسيلة استفاده از نوعي زبان نمايه انجام مي‌گيرد. امروزه بعلت كثرت نشريات ادواري مسألة نمايه سازي آنها بيش از هر زمان ديگر احساس مي‌شود. داشتن نمايه بخصوص ………………………………………………………………………

…………………………………………………………………….

 

2019-03-22
كد : 36141
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss