جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتعیین اثربخشی درمان شناختی- رفتاری بر علایم شناختی، رفتاری و هیجانی مبتلایان به فوبی اجتماعی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: تعیین اثربخشی درمان شناختی- رفتاری بر علایم شناختی، رفتاری و هیجانی مبتلایان به فوبی اجتماعی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

اختلال اضطراب اجتماعی[۱] که به عنوان فوبیای اجتماعی نیز شناخته می شود، اولین بار در اواخر سال های ۱۹۶۰ به عنوان یک تشخیص خاص و مستقل مطرح شد. مشخصه اصلی این اختلال، ترس مبالغه آمیز از موقیت های عملکردی اجتماعی در حضور افراد ناآشناست. مبتلایان به این اختلال از اینکه در موقعیت های اجتماعی دچار خجالت زدگی شده یا مورد ارزیابی منفی دیگران قرار گیرند، می هراسند. از میان موقعیت هایی که باعث اضطراب این افراد می شود می توان به صحبت کردن در جمع، گردهمایی اجتماعی، ملاقات افراد جدید، خوردن در جمع، ترس از مخالفت با دیگران و نگرانی در ارتباط با صحبت با مراجع قدرت اشاره کرد (بروین[۲]، ۲۰۰۴).

……

مرور منابع:

آقاخانی و همکاران (۱۳۹۰) مقايسه ميزان اثربخشی درمان‌های گروهی در اختلال فوبی اجتماعی در سه روش روان درمانی رفتاری، شناختی ورفتاری و شناختی را مورد مطالعه قرار دادند. این پژوهش از نوع تمام آزمایشی با رویکرد پیش آزمون-پس آزمون بود. آزمودنی ها شامل ۳۶ نفر از دانشجویان دانشگاه تبریز بودند. نتایج نشان داد که گروه درمانی شناختی رفتاری نمرات پیش آزمون و پس آزمون به طور معنی دار متفاوتی از دو گروه دیگر داشتند و این درمان موثر بود.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- درمان شناختی- رفتاری بر علایم شناختی مبتلایان به فوبی اجتماعی تأثیرگذار است.

۲- درمان شناختی- رفتاری بر علایم رفتاری مبتلایان به فوبی اجتماعی تأثیرگذار است.

۳- درمان شناختی- رفتاری بر علایم هیجانی مبتلایان به فوبی اجتماعی تأثیرگذار است.

۴- درمان شناختی- رفتاری بیشترین تأثیر را بر علایم شناختی مبتلایان به فوبی اجتماعی دارد…………..

 

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

 

[۱] – Social Anxiety

[۲] – Browin

2019-02-25
كد : 2849
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss