جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتعیین اثر مستقیم سرمایه روانشناختی، عدالت تعاملی ادراک شده، حمایت سرپرست، خشنودی از درآمد، فرصت رشد و ارتقاء، اعتماد به سرپرست و خشنودی شغلی بر شادکامی در کار

 • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
 • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
 • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
 • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال : تعیین اثر مستقیم سرمایه روانشناختی، عدالت تعاملی ادراک شده، حمایت سرپرست، خشنودی از درآمد، فرصت رشد و ارتقاء، اعتماد به سرپرست و خشنودی شغلی بر شادکامی در کار

قسمت هایی از پروپوزال :

بیان مسأله:

در جستجوی شادکامی[۱] بودن موضوعی است که در زمان­ها و فرهنگ­های مختلف از گذشته تا به امروز مورد توجه محققان بوده است (رایت، لاورود و دنی[۲]، ۲۰۰۲). شادکامی به عنوان شکلی از خلق و احساسات خوشایند، بهزیستی و نگرش مثبت توجه روز افزون تحقیقات روانشناسی را به خود جلب کرده است (فیشر[۳]، ۲۰۱۰). از دیدگاه بعضی از صاحب نظران مفهوم مبهم و اسرارآمیز شادکامی، عبارت است از حالت خوشحالی، سرور و یا در رضایت زندگی کردن و لذت بردن از آن. بنابراین داشتن عواطف مثبت و رضایت‌مندی از عناصر اصلی زندگی، می‌توانند شادی بخش و شادی آفرین باشد. روانشناسان معتقدند که عنصر سومی نیز وجود دارد که در شادکامی باید به آن توجه شود و آن کم کردن اضطراب و کاهش عواطف منفی است (نصر آبادی، بهرامی، کیوان آرا و کلانتری، ۱۳۸۸). همه ما به دنبال شادکامی در هر حوزه ای از زندگی‌مان هستیم. یکی از مهم‌ترین حوزه های زندگی ما کار است (پریس جونز[۴]، ۲۰۱۰). امروزه مردم برای اینکه زندگی شادی داشته باشند باید در کار خود شاد باشند. درست است کار به تنهایی علت شادکامی افراد نیست اما اگر فردی در کارش شاد نباشد نمی‌تواند شادی را تجربه نماید (گوین و میسون[۵]، ۲۰۰۴).

از دیگر پیامدهای شادکامی می­توان به ایجاد ایده­های بهتر و خلاق‌تر، رسیدن سریع­تر به اهداف، تعامل بهتر با همکاران و کارفرمایان، یادگیری بیشتر، موفقیت بیشتر و سلامتی بیشتر اشاره کرد (پریس جونز، ۲۰۱۰). همچنین کارکنان سالم و شاد معمولاً در بلند مدت بهره­وری بیشتر و ارتباطات با کیفیت بالاتر از خود نشان می‌دهند. در اکثر موارد کارکنانی که در محیط کار خود شاد هستند، سازنده و مسئول می­باشند (گوین و میسون، ۲۰۰۴). اندازه گیری یا بررسی شادکامی در کار ممکن است شامل التزام کاری[۶]، خشنودی شغلی[۷]، تعهد سازمانی[۸]، بهزیستی عاطفی[۹]، شیفتگی[۱۰] و دلبستگی شغلی[۱۱] باشد. به هر حال شادکامی در کار در همه سطوح فردی و شغلی و سازمانی پیامد­های مهمی برای شخص و سازمان دارد (فیشر، ۲۰۱۰). اما سؤالی که اینجا مطرح می‌شود این است که اصولاً چرا برخی کارکنان در مقایسه با همکارانشان از شادکامی بیشتری برخوردارند؟ (وار[۱۲]، ۲۰۱۱).

……

مرور منابع:

در مقاله­ای درباره ارزش شادکامی در کار، گاوین و میسون(۲۰۰۴) تاکید کردند که استفاده از کارگر با هدف تأمین بهره­وری اقتصادی در یک مقیاس بزرگ، باعث صدمه دیدن سلامت و شادکامی نیروی کار می‌شود. بنابراین نیاز مبرمی هست که جلوی این سیر ناکارآمد گرفته شود. جنبش مطالعات سازمانی مثبت (کامرون، داتون و کویین[۱۳]، ۲۰۰۳) توصیه می­کند که باید تلاش­های بیشتری در مورد افزایش توانایی­های افراد صورت گیرد تا بتوان به آن­ها در رسیدن به شادکامی و داشتن زندگی با معناتر یاری رساند (ریجو وکانها، ۲۰۰۸).

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه های این پژوهش شامل ۱۹ فرضیه مستقیم و غیر مستقیم است.

۱) سرمایه روانشناختی بر شادکامی در کار اثر مثبت مستقیم دارد.

 1. عدالت تعاملی ادراک شده بر شادکامی در کار اثر مثبت مستقیم دارد.
 2. حمایت سرپرست بر شادکامی در کار اثر مثبت مستقیم دارد.
 3. فرصت رشد و ارتقاء بر شادکامی در کار اثر مثبت مستقیم دارد.
 4. خشنودی از درآمد بر شادکامی در کار اثر مثبت مستقیم دارد.
 5. اعتماد به سرپرست بر شادکامی در کار اثر مثبت مستقیم دارد.
 6. خشنودی شغلی بر شادکامی در کار اثر مثبت مستقیم دارد.
 7. سرمایه روانشناختی بر اعتماد به سرپرست اثر مثبت مستقیم دارد.
 8. سرمایه روانشناختی بر خشنودی شغلی اثر مثبت مستقیم دارد.
 9. حمایت سرپرست بر اعتماد به سرپرست اثر مثبت مستقیم دارد.
 10. حمایت سرپرست بر خشنودی شغلی اثر مثبت مستقیم دارد.
 11. عدالت تعاملی ادراک شده بر اعتماد به سرپرست اثر مثبت مستقیم دارد.
 12. فرصت رشد و ارتقاء بر خشنودی شغلی اثر مثبت مستقیم دارد.
 13. خشنودی از درآمد بر خشنودی شغلی اثر مثبت مستقیم دارد.
 14. سرمایه روانشناختی از طریق اعتماد به سرپرست و خشنودی شغلی بر شادکامی در کار اثر مثبت غیر مستقیم دارد.۲-۱۵٫ سرمایه روانشناختی از طریق خشنودی شغلی بر شادکامی در کار اثر مثبت غیر مستقیم دارد
 15. ۱-۱۵٫ سرمایه روانشناختی از طریق اعتماد به سرپرست بر شادکامی در کار اثر مثبت غیر مستقیم دارد
 16. حمایت سرپرست از طریق اعتماد به سرپرست و خشنودی شغلی بر شادکامی در کار اثر مثبت غیر مستقیم دارد.۲-۱۶٫ حمایت سرپرست از طریق خشنودی شغلی بر شادکامی در کار اثر مثبت غیر مستقیم دارد.
 17. ۱-۱۶٫ حمایت سرپرست از طریق اعتماد به سرپرست بر شادکامی در کار اثر مثبت غیر مستقیم دارد.
 18. عدالت تعاملی ادراک شده از طریق اعتماد به سرپرست بر شادکامی در کار اثر مثبت غیر مستقیم دارد.
 19. فرصت رشد و ارتقاء از طریق خشنودی شغلی بر شادکامی در کار اثر مثبت غیر مستقیم دارد.
 20. خشنودی از درآمد از طریق خشنودی شغلی بر شادکامی در کار اثر مثبت غیر مستقیم دارد.
 21. ………….

 

[۱]. happiness

[۲]. Wright, larwood, & Denney

[۳]. Fisher

[۴]. Pryce-Jones

[۵]. Gavin & Mason

[۶]. Work engagement

[۷]. Job satisfaction

[۸]. Organizational commitment

[۹]. Affective well-being

[۱۰]. flow

[۱۱]. Job involvement

 1. Warr

[۱۳]. Cameron, Dutton & Quinn

2019-03-07
كد : 4058
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss