جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتعیین شایستگی های بازاریابی شرکت برای عملکرد بازار بین الملل

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: تعیین شایستگی های بازاریابی شرکت برای عملکرد بازار بین الملل

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی بازرگانی بین الملل متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد بازرگانی بین الملل و انجام پایان نامه دکتری بازرگانی بین الملل و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده بازرگانی بین الملل روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

یکی از مفهوم های مهم برای همه شرکت ها در هر اندازه ای که باشند، عملکرد بازار شرکت می باشد. به خاطر اینکه موفقیت بازاری شرکت نتیجه عملکر بازار آن می باشد. برای شرکت ها ضروری می باشد که ظرفیت های تولید بسیار قوی داشته باشند و بتوانند در سطوح بالا به فعالیت خود ادامه بدهند. چنین چشم اندازهای سنتی به عنوان گرایش به محصول و گرایش به تولید بوده که راه رسیدن به موفقیت بازار در بازارهای امروزی با جایگزین های زیاد برای هر نوع محصول و خدمات می باشد (کانیبیر و همکاران[۱]، ۲۰۱۴).

چشم انداز برای شرکت ها به عنوان هدفی که شرکت می خواهد به آن برسد تعریف می گردد. داشتن چشم انداز، آگاه بودن از اهداف و مأموریت ها و بلندپرواز بودن از موارد مهم شرکت های موفق می باشد. اینگونه شرکت ها به کار و مأموریت خود تعهد داشته و برایشان رقابت و برنده شدن ضروری و حتمی می باشد (آیرلند و همکاران[۲]، ۲۰۰۱). کارآفرینان موفق همیشه در حال دریافت سیگنال ها و پیام هایی هستند که دیگران درک نمی کنند. آنها در شرکت های مختلف دارای دیدگاه ها و چشم اندازهایی هستند که می توانند شرکت را به سمت جلو و پیشرفت سوق دهند. بدین صورت پروسه توسعه کارآفرینی هم مستقیما به چشم انداز کارآفرینی برای شرکت ارتباط پیدا می کند. بنابراین چشم انداز کارآفرینی شرکت شامل شکل دهی و توسعه تلاش های شرکت می باشد (مارتین و جاوالگی[۳]، ۲۰۱۵).

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

امروزه محیط حاکم بر اغلب سازمان ها، محیطی جهانی، پیچیده، پویا، بشدت رقابتی و بی نهایت سیال می باشد و به نظر می رسد این وضعیت تا سالهای متمادی پیش رو همچنان پابرجا باشد. علاوه بر شرایط بیرونی فوق، بیشتر سازمانها با چالشهای جهان شمول متفاوتی نیز روبرو هستند که از جمله آنها می توان جریان استعداد و شایستگی؛ مدیریت دو نسل متفاوت کارکنان یعنی پرسنل مسن تر یا بعبارتی بالغ سازمان و کارمندان جوان؛ و همچنین نقصان شایستگی مورد نیاز را نام برد. پیامد اصلی این چالشها برای سازمانها این است که اگر می خواهند به کسب و حفظ یک مزیت رقابتی برای خود در سالهای آینده امیدوار باشند، باید در مدیریت سرمایه انسانی خود جهانی و نظام مند عمل کنند. بسیاری از کارشناسان و مشاوران حوزه منابع انسانی، بویژه آنهایی که در فضای جهانی و کارآفرینی چند ملیتی فعالیت می کنند، هم اینک به این مهم پی برده اند. متخصصین آکادمیک هم با روی آوردن به حوزه ای جدید به نام “مدیریت جهانی استعداد و شایستگی” تمایل شدید خود به این موضوع را بروز داده اند (احمدپور و مقیمی، ۱۳۸۵).

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

۲ ۲۰۱۵ زهیر و همکاران نقش قابلیت های نوآوری را در صادرات و بازاریابی شرکت مورد بررسی قرار دادند. نتایج مطالعه نشان داد که قابلیت های نوآوری به طور مستقیم در عملکرد بازار شرکت نقش داشته و عملکرد کلی شرکت را هم بهبود می بخشد.

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری مدیریت، انجام رساله روانشناسی، انجام پروپوزال دکتری مدیریت.

 

[۱] – Kanibir et al.

[۲] – Irland et al.

[۳] – Martin and Javalgi.

2019-03-04
كد : 10846
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss