جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتعیین عوامل موثر بر عدم استفاده معلمان از روش های نوین تدریس در مقطع ابتدایی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: تعیین عوامل موثر بر عدم استفاده معلمان از روش های نوین تدریس در مقطع ابتدایی 

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

يکي از مکان هاي پرورش و رشد خلاقيت، مدرسه است. هنگامي که کودک وارد مدرسه مي‌شود، فرايند اجتماعي شدن در محيط آموزشي شروع مي‌شود. عوامل بسيار زيادي چون: تکاليف زياد، تأکيد بر حفظ دروس، اجراي برنامه‌هاي هماهنگ، عدم توجه به تفاوتهاي فردي و سرانجام عدم شناخت يا بي توجهي به ويژگيهاي کودکان خلاق، سبب مي شود که قدرت خلاقيت آنان بتدريج کاهش يابد. چون باعث می شود تا ذهنیت خلاق در کودکان رشد کمتری داشته باشد. اما اگر مدرسه شرايط خود و روشهاي تدريس را بر پايه شناخت و پرورش استعدادهاي دانش آموزان، نياز جامعه و نزديک کردن محيط مدرسه به شرايط و زند گي بيروني قرار دهد، مي تواند در جهت شکوفايي خلاقيت در دانش آموزان گام بردارد  (احدیان و آقازاده، ۱۳۸۰)…….

مرور منابع:

عیبری و همکاران (۱۳۸۹) تأثير روش های نوین تدريس فعال همياري(مشارکتي)، اکتشافي و سخنراني بر پيشرفت تحصيلي و نگرش نسبت به درس فيزيک در دانش آموزان دختر پايه اول متوسطه منطقه سنگر را مورد مطالعه قرار دادند. جامعه پژوهشي، کل دانش آموزان دختر سال اول متوسطه منطقه سنگر بوده است. يافته هاي پژوهش نشان دادند که بين دو روش تدريس همياري و اکتشافي در پيشرفت تحصيلي در درس فيزيک تفاوت معناداروجود داشت که ميانگين نمرات افزوده گروه همياري بالاتر از گروه اکتشافي بود ولي بين گروه هاي ديگر دو به دو تفاوت معناداري وجود نداشت.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱-  کمبود امکانات آموزشی رابطه معنی دار با عدم استفاده معلمان از  الگوهای نوین تدریس دارد.

۲- مناسب نبودن آموزش های ضمن خدمت برای بکارگیری الگوهای نوین تدریس رابطه معنی دار با عدم استفاده معلمان از الگوهای نوین تدریس دارد.

۳ – وضعیت کتاب های مختلف و شیوه تدریس آنها رابطه معنی دار با عدم استفاده معلمان از الگوهای نوین تدریس دارد.

۴- پایین بودن سطح علمی معلمان رابطه معنی دار با عدم استفاده معلمان از الگوهای نوین تدریس دارد.

۵- عدم رغبت معلمان نسبت به الگوهای نوین تدریس رابطه معنی دار با عدم استفاده آنها از الگوهای نوین تدریس دارد.

۶- مسائل سازمانی(جمعیت کلاس، چند پایه بودن کلاس ها ، کمبود وقت) رابطه معنی دار با عدم استفاده معلمان از الگوهای نوین تدریس دارد.

………….

 

 

390,000.00 RIAL – خرید
2019-02-25
كد : 2547
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss