جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتعیین محل بهینه شاخص نقص(اندیکاتورهای شکست یا خطا) با استفاده از الگوریتم ایمن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Optimal Placement of Fault Indicators Using the Immune Algorithm (2011)

تعیین محل بهینه شاخص نقص(اندیکاتورهای شکست یا خطا) با استفاده از الگوریتم ایمن

– توضیحات: ۸ صفحه انگلیسی، ۲۲ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

چکیدهمقاله جاری به بررسی کاربرد الگوریتم امن برای حل مسئله تعیین محل شاخص نقص بمنظور به حداقل رسانی هزینه کل قطع برق سرویس مشتری و هزینه سرمایه گذاری این شاخصها(اندیکاتورها) می پردازد. شاخص اطمینان هر ناحیه سرویس استخراج شده تا انرژی مورد انتظار و نه انرژی ارائه شده ناشی از احتمال قطعی رفع شود و سپس هزینه وقفه مصرف کننده بر اساس نوع مشتری و مصرف برق در ناحیه سرویس تعیین شده است. برای نمایش کارایی IA پیشنهادی و حل مسئله قرار گیری بهینه شاخص نقص, یک خط توزیع عملی شرکت برق تایوان برای شبیه سازی کامپیوتری انتخاب شده تا مزایای هزینه ای قرارگیری شاخص نقص مشخص شود.

واژگان اصلی: سیستم خودکار توزیع, شاخص نقص, الگوریتم ایمن

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۶۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-03
كد : 5043
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss