جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتعیین نقش و کاربرد فناوري اطلاعات در مديريت بازاریابی صادرات پسته ایران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: تعیین نقش و کاربرد فناوري اطلاعات در مديريت بازاریابی صادرات پسته ایران

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

بدیهی است که در عصر کنونی، یکی از عناصر کلیدی مدیریت به منظور دستیابی به توفیق در اداره سازمان ها و مؤسسات، بالاخص از نوع تجاری، تولیدی و خدماتی، در کنار موضوعات مهمی مانند تصمیم گیری، برنامه ریزی، سازماندهی، رهبری و نظارت، بحث بازاریابی می باشد (شکرریز، ۱۳۸۳). تحليل گران در مجموع بر روي اين نکته اجماع دارند که فناوري اطلاعات و ارتباطات در سه دهة گذشته نقش موتور اصلي رشد را در سراسر جهان ايفا کرده است و برخي حتي گامي فراتر نهاده‌اند و عصرکنوني زندگي بشر را عصر اطلاعات ناميده‌اند (حسینی و همکاران، ۱۳۸۷).

……

مرور منابع:

نیکوکار و همکاران (۱۳۸۸) الگوي رفتار مصرف كننده و استراتژي هاي بازاريابي اينترنتي را مورد مطالعه قرار دادند. در اين مقاله تلاش شده است با استفاده از روش تئوري سازي داده بنياد و با بررسي رفتار مصرف كنندگان و توليد كنندگان لوازم خانگي ايران، الگوي رفتار مصرف كنندگان طراحي و تبيين شود. نتايج اين مطالعه نشان مي دهدكه مصرف كنندگان لوازم خانگي ايران داراي سه الگوي رفتاري عقلايي، احساسي و هوشمند هستند و به طبع آن بنگاه ها نيازمند استفاده از استراتژي هاي بازاريابي مبادله اي، تعاملي و هوشمند مي باشند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- استفاده از فناوری اطلاعات باعث بهبود، حفظ و افزایش جذب مشتری در مدیریت بازاریابی صادرات پسته می شود.

۲- استفاده از فناوری اطلاعات تأثیر معنی دار مثبت بر صرفه جویی زمان در مدیریت بازاریابی صادرات پسته دارد.

۳- استفاده از فناوری اطلاعات تأثیر معنی دار مثبت بر تسهیل شرایط مدیریت بازاریابی صادرات پسته دارد.

۴- استفاده از فناوری اطلاعات تأثیر معنی دار مثبت بر کاهش هزینه ها در مدیریت بازاریابی صادرات پسته دارد.

۵- اندازه شرکت، حجم معاملات خارجی و سابقه شرکت اثر مداخله گر روی میزان تأثیر بکارگیری فناوری اطلاعات در مدیریت بازاریابی صادرات پسته دارند.

………….

 

2019-02-25
كد : 2732
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss