جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتعیین نوع خطا و محل دقیق آن در سیستم توزیع دارای DG با استفاده از شبکه های عصبی NLP

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

 

Determining Fault’s Type and Accurate Location in Distribution Systems with DG Using MLP Neural Networks (2009)

تعیین نوع خطا و محل دقیق آن در سیستم توزیع دارای DG با استفاده از شبکه های عصبی NLP

– توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۱۸ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

یافتن و طراحی روشهای جدید تعیین نوع و محل دقیق خطا در سیستم تغذیه به یکی از موضوعات مهم در سالهای اخیر تبدیل شده است. تعیین محل خطا در شبکه های انتقال بخاطر امپدانس خطای کم, خیلی سخت و پیچیده نیست. این کار معمولا بوسیله رله های مسافت انجام می شود. ولی در شبکه های توزیع, بخاطر امپدانس خطا و تنوع بالای آن و سادگی دستگاه های حفاظتی, تعیین محل دقیق خطا کار خیلی پیچیده ای بشمار می رود. از سوی دیگر, نفوذ تولید توزیع به شبکه توزیع باعث تقویت لزوم طراحی سیستم های حفاظتی جدید برای این شبکه ها می شود. یکی از قابلیتهای اصلی که در بهبود اثربخشی رله های حفاظتی جدید در سیستم های توزیع موثر است, تعیین محل دقیق خطاست. در مقاله جاری, روش جدیدی برای تعیین نوع و محل دقیق خطا در سیستم های توزیع دارای تولید توزیع شده با استفاده از شبکه های عصبی MLP ارائه شده است. در روش پیشنهادی, پس از تعیین نوع خطا, با نرمال سازی جریان خطای منبع اصلی, شبکه عصبی آموزش داده شده مربوطه فعال شده و محل دقیق وقوع خطا استخراج می شود. روش ارائه شده در شبکه توزیع ساده ای پیاده سازی شد, و با DLSILENT POWER Factory 13.2  شبیه سازی و کارایی آن تست شد. نتایج شبیه سازی نشان دهنده کارایی و دقت بالای روش بوده و اثبات می کند که این روش در طرح های اکتشافی مدرن سیستم های توزیع قابل استفاده می باشد.

واژگان مهم: تولید توزیع شده, سیستم توزیع, محل خطا, شبکه عصبی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 6130
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss