جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتغییرات فرایند تولید: رویکرد برنامه نویسی پویا به مدیریت موثر ظرفیت و تجربه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Production process changes: A dynamic programming approach to manage effective capacity and experience (2004)

تغییرات فرایند تولید: رویکرد برنامه نویسی پویا به مدیریت موثر ظرفیت و تجربه

توضیحات: ۹ صفحه انگلیسی، ۱۴ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

معرفی تغییرات فرایند اغلب توسط مدیریت شوع می شود که روی شایستگی های تولیدی سرمایه گذاری می کند. با این حال، تغییرات فرایند اجرایی موجب تلاطم هایی در یادگیری تولیدی می شود. این مطالعه استراتژی تغییر فرایند را برای افزایش ظرفیت اثربخشی یک سیستم تولیدی توصیف می کند، زمانی که هزینه های تولید مرتبط با منحنی یادگیری هستند. این نتیجه بدست آمده است که سطح تغییر فرایند بهینه در سطح ظرفیت موثر کاهش می یابد و در سطح دانش تجمعی و نرخ یادگیری تولید افزایش می یابد. شرایطی که تحت آن سطح تغییر فرایند بهینه بزرگتر/کوچکتر از سطح تغییر فرایند myopic است.

کلیدواژه ها: تغییرات فرایند، یادگیری، مدیریت دانش، برنامه نویسی پویا

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۵۰۰۰ تومان)

 

2019-02-26
كد : 3840
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss