جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتفسیر حسابداری و بودجه بندی تعهدی و پیکربندی مجدد هویت های حسابداران های بخش دولتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The translation of accrual accounting and budgeting and the reconfiguration of public sector accountants’ identities (2013)

تفسیر حسابداری و بودجه بندی تعهدی و پیکربندی مجدد هویت های حسابداران های بخش دولتی

توضیحات: ۱۵ صفحه انگلیسی، ۲۵ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

تحت پوشش مدیریت دولتی نوین NPM و مدیریت گرایی، درسه دهه آخر شاهد انتقال گسترده حسابداری و بودجه بندی بخش دولتی از نقدی[۱] به تعهدی[۲] بوده ایم. با این حال، بسیاری از تحقیقات بعدی، بر ارزیابی های فنی این برنامه ها و حسابداران پرداخته اند. چون حسابداران بخش دولتی PSA موجودیت های اصلی در چنین برنامه هایی هستند، هدف ان مقاله تمرکز بر پیکربندی مجدد هویت های آنان است. با استفاده از دیدگاه های نظری از تئوری بازیگر- شبکه ANT و مفهوم تفسیر، این مطالعه به دنبال توضیح آن است که چگونه هویت های PSA از طریق معرفی بودجه بندی تعهدی مبتنی بر خروجی AOBB به دو ایالت آلمانی انتقال داده می شود. تحلیل ما نشان می دهد که تغییر نظام حسابداری به صورت مستقیم انجام نشده است بلکه حسابداران همواره با چالش های خاصی روبرو بوده اند که پاسخی به چندین دستگاه ارزیابی است که به گونه ای استفاده می شوند که بتوان از اقدامات جدیدی استفاده کرد. ما این رفتار را به جنبه های وبرین هویت PSA مرتبط می سازیم که از رکود جدی پروژه ها و استراتژی های مقاومت کلی پیشگیری می کند، ولی همچنین بسیاری از حسابداران به سادگی وارد AOBB می شود و حتی اشتیاق زیادی بدانها دارد. این مقاله بیان می کند که چندین گروه از حسابداران و نه یک حسابدار، زمانی که می خواستند با AOBB همراه شوند، با چه تجربه ها و چالش هایی روبرو بوده اند که هر کدام سرمایه گذاری ها و مصالحه های مختلفی در توسعه حسابهای تعهدی دارند.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

[۱] cash

[۲] accrual

2019-02-26
كد : 3845
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss