جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتنظیم هماهنگی رله جریان اضافی جهتدار در سیستم های تولید توزیع شده با استفاده از محدودکننده جریان خطا

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

 

Restoration of Directional Overcurrent Relay Coordination in Distributed Generation Systems Utilizing Fault Current Limiter (2008)

تنظیم هماهنگی رله جریان اضافی جهتدار در سیستم های تولید توزیع شده با استفاده از محدودکننده جریان خطا

– توضیحات: ۱۰ صفحه انگلیسی، ۳۰ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

روش جدیدی برای حل مسئله هماهنگی رله جریان اضافی جهتدار, پیشنهاد شده که در نصب DG (تولید توزیع شده) در PDS (سیستم توزیع برق حلقه دار) بوجود می آید. این روش شامل پیاده سازی محدودگر جریان خطا (FCL) بمنظور محدود ساختن محلی جریان خطای DG و در نتیجه بازسازی هماهنگی اصلی رله می باشد. روش بازسازی پیشنهادی بدون تغییر تنظیمات اصلی رله یا قطع DG از PDS در زمان خطا اجرا می شود. در نتیجه, هم برای عملیات قطع DG از PDS و هم برای حفظ DG در PDS در زمان خطا, قابل استفاده می باشد. فرایند انتخاب نوع امپدانس FCL (القایی یا مقاومتی) و مینیمم مقدار آن ارائه شده است. سه سناریو مورد بحث قرار گرفته شده است: بدون DG, پیاده سازی DG با FCL و بدون FCL . شبیه سازی های متفاوتی هم برای تک DG و هم برای چند DG و برای محلهای خطا اجرا شده است. نتایج حاصل گزارش شده و مورد بحث قرار گرفته شده اند.

واژگان مهم: هماهنگی رله جریان اضافی جهت دار, تولید توزیع شده (DG), محدودگر جریان خطا (FCL), سیستم توزیع برق حلقه دار (PDS), تحلیل مدار کوتاه.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۸۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 6126
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss