جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتوانمندسازی روانشناختی و کیفیت خدمات در هتل لوکس صنعتی سنگاپور

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید
 Front Office Employee Psychological Empowerment and Service Quality in Singapore Luxury Hotel Industry –An Exploratory Study  (۲۰۱۲)

 

توانمندسازی روانشناختی و کیفیت خدمات در هتل لوکس صنعتی سنگاپور

توضیحات: ۱۲ صفحه انگلیسی، ۱۳ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده ترجمه فارسی

هدف – هدف از این مقاله ارائه ی یک مدل نظری با بررسی رابطه ی بین عوامل انگیزشی (رضایتشغلی،تعهد به سازمان، خلاقیت شغلی و انگیزش شغلی) و کیفیت خدمات دهی و اثر نظارتیِ توانمند سازی روانی بر کیفیت خدمات در هتل های لوکس سنگاپوراست.

طراحی / روش شناسی / رویکرد – این روش برای بیان نظری مدل است که به بررسی ادبیات موجود در کیفیت خدمات و توانمندی و رابطه ی عوامل انگیزشی با توانمند سازی روانی، می پردازد.

یافته ها – یافته ها نشان داد که الف) کارکنان با رتبه ی بالاترِ توانمندسازی، قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالاتر به این سازمان بودند. با این حال، این امر با دقت در صنعت هتل مورد آزمایش قرار نگرفته است.

ب) ادبیات منابع، وجود مطالعات اکتشافی در ارتباط بین توانمندسازی روانشناختی کارکنان به عنوان عامل مستقل و کیفیت خدمات به عنوان عامل وابسته را نشان داد. با این حال، نقش روانیِ توانمندسازی به عنوان عامل نظارتی با عوامل انگیزشی فرد به عنوان عوامل مستقل، و کیفیت خدمات به عنوان عامل وابسته هنوز هم به اندازه ی زیادی ناشناخته باقی مانده است.

محدودیتهای تحقیق / مفاهیم – این مطالعه در بافتِ سنگاپور انجام شده است و به طور کلی ادعای توانمندی ندارد.

اصالت / ارزش – این اولین مطالعه انجام شده در سنگاپور است که برای فهمِ دفتر روانی توانمندسازی در هتل های لوکس است. این مقاله، دیدگاه ها و دانش های نظری برای نقش توانمند سازی روانی در تعدیل تاثیر عوامل انگیزشی بر عملکرد کارکنان دفتر مقابل در صنعت هتل لوکس، را فراهم خواهد آورد.

این به مدیریت هتل اجازه می دهد که آموزش مناسب و استراتژی های کسب و کار برای تقویت صلاحیت کارکنان و تماس با مشتری را برای تحویل، توسعه می دهد.

کلمات کلیدی – توانمندسازی روانشناختی، کیفیت خدمات، رضایت شغلی.تعهد به سازمان، کار خلاقیت، انگیزه شغلی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۰۰۰۰ تومان)

 

2019-03-03
كد : 4554
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss