جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتوصیف ماهیت فساد با استفاده از یک طراحی مطالعه پرونده اکتشافی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Portraying the Nature of Corruption Using an Explorative Case Study Design (2008)

توصیف ماهیت فساد با استفاده از یک طراحی مطالعه پرونده اکتشافی

توضیحات: ۱۴ صفحه انگلیسی، ۱۴ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

ماهیت فساد در دموکراسی های غربی چیست؟ برای پاسخ به این سوال پژوهش، نویسندگان این مطالعه، ۱۰ پرونده فساد هلندی را به طور عمیق، با نگاه به فایل های جنایی محرمانه مطالعه میکنند . این پرونده ها به آنها اجازه می دهد یک طرح کلی از یک پرونده فساد طرح کنند. نویسندگان برای توصیف ماهیت فساد، ۹ کار ارایه می دهند. آنها نتیجه می گیرند که فساد معمولا در روابط پایدار رخ می دهد ، که فرایند فاسد شدن می تواند به عنوان یک شیب لغزنده درنظر گرفته شود، و این انگیزه مهم برای فساد، جدا از منافع مادی، شامل دوستی یا عشق، وضعیت، و میل به تحت تاثیر قرار دادن دیگران است. روش مطالعه چند پرونده اکتشافی، به افزایش درک ما از نحوه فاسد شدن مقامات رسمی ،کمک می کند.

ماهیت فساد چیست؟ قبل از اینکه بتوانیم سوال اصلی تحقیقات مان را مشخص کنیم ، باید به سوال دیگری پاسخ دهیم : ماهیت فساد را چگونه می توان به بهترین نحو مطالعه کرد؟ در اینجا استدلال می کنیم که تحقیق کیفی تری، مبتی بر محتوا در پرونده فساد مورد نیاز است (برای سیاست های ضد فساد نیز ،مهم است ) تحقیقی که در یک پرونده خاص،توجه ویژه ای به شرایط کافی و لازم فساد می کند.

در این مقاله، ۱۰ پرونده فساد هلندی به طور عمیق، مورد مطالعه قرار می گیرد. یکی از مواردی که طراحی مطالعه موردی اکتشافی به ما اجازه می دهد ، مطالعه روش فاسد شدن برخی مقامات رسمی است. این مطالعه ، به ۹ گزاره در طبیعت فساد منجر می شود.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۷۰۰۰ تومان)

 

2019-02-26
كد : 3634
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss