جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتکنولوژیهای خازن الترا (ultracapacitor) و کاربرد آن در وسایل نقلیه الکتریکی و هیبریدی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Ultracapacitor Technologies and Application in Hybrid and Electric Vehicles (2010)

تکنولوژیهای خازن الترا (ultracapacitor) و کاربرد آن در وسایل نقلیه الکتریکی و هیبریدی

– توضیحات: ۲۷ صفحه انگلیسی، ۳۰ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

مقاله جاری به بررسی پیش نیازهای انواع مختلف ذخیره سازی انرژی در وسایل نقلیه هیبرید و الکتریکی و مشخصه های ابزار ذخیره سازی انرژی  که بدین منظور باید توسعه داده شوند , می پرد ازد. این مقاله بر خازنهای اولترا (خازنهای الکتروشیمیایی ) بعنوان  انبار انرژی در کاربردهای نقلیه پرداخته و وضعیت فعلی این تکنولوژی  و مناسب بودن آن برای استفاده در خطوط رانندگی وسایل نقلیه مختلف را ارزیابی می کند. یکی از بررسی های اصلی در تعیین قابلیت کاربرد خازنهای الترا برای کاربردهای خاص وسیله نقلیه , ارزیاب یمتاسب انبار انرژی و پیشنیاز تغذیه آن می باشد. در وسایل نقلیه الکتریکی –هیبرید , موضوعات اصلی عبارتند از نیازهای انرژی قابل استفاده و ماکزیمم توان پالس با کارایی بالا . برای وسایل نقلیه prius اگر انبار ذخیره انرژی قابل استفاده حدود ۱۲۵wh باشد و کارایی مورد نیاز ۹۰-۹۵% باشد , داده های تست و تحلیل نشان داده شده در این مقاله مشخص می کند که این ابزار می توانند با استفاده از خازنهای الترای کربنی طراحی شوند ( کربن/کربن و هیبرید/کربن) تا بازده سوخت بال برای همه سیکلهای رانندگی بدست آمده و هزینه خازن الترا نیز با باتریهای لیتیمی –یونی برای حجم تولید بالا قابل رقابت می باشد زیرا قیمت  هر کیلوگرم کربن کمتر از ۲۰ دلار می باشد. استفاده از دستگاه های کربن/کربن در میکرو-هیبرید با استفاده از یک موتور الکتریکی  ۶kW دارای به ماکزیمم خود می رسد. پروژه های وسایل نقلیه در اتوبوسهای ترانزیت و ماشینهای مسافر بری نشان می دهد که خازنهای الترا بصورت مورد انتظار عمل کرده و منجر به  بهبوداقتصادی سوخت شده اند و مزیت آنها از باتریهای مورد استفاده بالاترین حد ممکن بوده است. خازنهای الترا دارای مزایای خاصی برای استفاده در سلولهای سوخت وسایل تقلیه می باشند که از آن جمله می توان به عدم نیاز به واسط الکترونیکی نام برد.

چگالی انرژی قابل استفاده ابزار کربن/کربن تجاری موجودحدودا ۴٫۵ wh/kg بوده و چگالی تغذیه ۹۰% کارایی پالس آنها ۱۰۰۰w/kg می باشد. تعداد محدودی از ابزار کربن/کربن با چگالی تغذیه بالاتر از ۲۰۰۰w/kg نیز مورد آزمایش قرار گرفته شده است. توسعه ابزار کربنی هیبرید ادامه داشته و نشان دهنده چگالی انرژی ۱۲wh/kg و چگالی تغذیه با کارایی بالای ۱۰۰۰w/kg می باشد. شبیه سازی وسایل نقلیه با استفاده از این ابزار نشان می دهد که افزایش قابلیت تغذیه در چنین ابزاری قبل از کسب بیشترین مزینها از افزایش چگالی انرژی در مقایسه با ابزار کربن/کربن در برخی کاربردهای وسایل نقلیه لازم است. بررسی سیستم ذخیره انرژی نشان می دهد که ترکیب خازنهای الترا و باتریهای پیشرفته (wh/kg>200) احتمالا در آینده سودمند خواهند بود زیرا چنین بارتریهایی توسعه داده شده اند. این امر مخصوصا در هیبریدهای پلاگین با موتورهای الکتریکی توان بالا صادق است که محدود کرد ن اندازه و وزن انبار انرژی حتی با استفاده از باتریهای پیشرفته مشکل می باشد.

کلیدواژگان: خازن الترا , وسایل نقلیه هیبرید , اقتصاد سوخت , چگالی انرژی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۹۰۰۰ تومان)

2019-03-03
كد : 4756
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss