جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتجایگاه انگلستان در سیاستگذاری اتحادیه اروپا در قبال ایران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: جایگاه انگلستان در سیاستگذاری اتحادیه اروپا در قبال ایران

نمونه پروپوزال پر شده و تصویب شده و تمامی قسمت ها تکمیل شده به صورت آماده قیمت در حد رایگان

 

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

کشور ‌ايران همواره از تجربه تلخي در مناسبات خود با انگلستان برخوردار بوده ‌است. شايد خيلي گزاف نباشد اگر گفته شود كه انگلستان طي سده‌هاي اخير و بويژه در دوره تأسيس نظام جمهوري اسلامي ايران همواره يكي از قدرت‌هاي مؤثر در جلوگيري از قدرت‌يابي و نفوذ ايران در منطقه بوده‌است. صرف نظر از مباحث تاريخي و رقابت‌هاي روس و انگليس در ايران در سده‌هاي گذشته، انگلستان اكنون، از يكسو عضو اتحاديه اروپايي است و از سوي ديگر متحد نزديك قدرت هژمون باقي‌مانده از دوره جنگ سرد يعني ايالات متحده است. اين درحالي است كه هردو سوي آتلانتيك از مناسبات چندان باثباتي با ج.ا.ايران برخوردار نبوده و حتي گاه اهداف و منافعي را پيجويي نموده‌اند كه در تضاد آشكار با منافع ملي ايران بوده است. بررسي گذشته تاريخي مناسبات جمهوري اسلامي ايران با اتحاديه‌اروپايي و انگلستان در سه دهه گذشته بخوبي حاكي از نكات قابل توجهي از تأثير و تأثر متقابل منافع بريتانيا و اتحاديه اروپا با يكديگر و نيز تأثير مهم منافع حياتي ايالات متحدة امريكا در فرآيند تعامل اين سه بازيگر با ج.ا.ايران است.

بريتانيا همزمان در سه حوزه اروپايي، انگليسي – آمريكايي (انگلو- امريكن) و انگلیسی، روابط خارجي خود را با ج.ا.ايران  تنظيم مي‌كند. باتوجه به تنشﻫﺎ و اختلافات موجود ميان ايران و آمريكا در سه دهه گذشته و فقدان مناسبات ديپلماتيك رسمي ميان اين دوكشور و نيز اتحاد نزديك ويا روابط ويژة امريكا و انگليس، نقش و قدرت تأثيرگذاري حوزه انگلو- آمريكن بر سياست خارجي بريتانيا نسبت به ایران از اهميت وي‍ژهﺍي برخوردار مي‌شود. از سوي ديگر، بريتانيا یکی از اعضای شاخص و برجسته اتحاديه اروپايي است كه در تنظيم مناسبات اتحادیه اروپا با ایران نقش بنياديني را ايفا نموده است، كه گاه اين نقش يادآور نقش سنتي اين كشور در عصر زرين ديپلماسي در اواخر قرن نوزدهم بعنوان يك قدرت «موازنه دهنده» است. بريتانيا از معدود قدرتهاي بزرگي است كه سياست خارجي آن طي سالهاي گذشته و حتي پس از جنگ سرد دچار تغييرات بنيادين و ساختاري نشده است هرچند كه تحولات جدي را شاهد بوده‌است.

روابط بريتانيا با ايران پس از پيروزي انقلاب اسلامي شاهدي براين مدعاست كه سياست خارجي بريتانيا از نوعي استمرار و تغيير برخوردار بوده‌است بگونه‌اي كه ويژگي اصلي آن را نوعي «دشمني توأم با حفظ ارتباط رسمي» با ايران شكل‌داده است. انگلستان در زمان نخست وزيري جيمز كالاهان، دولت موقت انقلاب به نخست وزيري مرحوم بازرگان را پس از نزديك به ۱۰ روز به رسميت شناخت، هر چند كه در دوره ده سالة نخست وزيري مارگارت تاچر اين روابط هيچﮔﺎه از مطلوبيت خوبي برخوردار نبود.

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

2019-03-07
كد : 17728
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss