جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتجرم شناسي

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

جرم شناسي

(۷۴صفحه ورد)

یكي از مسائل پيچيده و ناراحت كننده فعلي كه توجه بسياري از محققين ، جامعه شناسان ، جرم شناسان و روانشناسان و متخصصين امر را به خود معطوف داشته موضوع مجرمين كم سن و سال يا اطفال و نوجوانان بزهكاري مي باشد كه روز به روز هم گسترش بيشتري مي يابد و مخصوصاً بايد افزود كه اين تزايد و گسترش غالباً در كشورهايي بخ چشم مي خورد كه از لحاظ اقتصادي در سطح كاملاً پيشرفته اي قراردارند .

با توجه به وضع موجود اولين سؤالي كه مطرح مي شود اين است كه آيا اقدامات كشورهاي مختلف در زمينه مبارزه با جرائم اطفال و نوجوانان بزهكار ،‌ مبتني بر اصول صحيح و درستي استوار ديده است يا خير ؟

آمار هاي انتشار يافته نشان مي دهد كه علي رغم بهبود وضع زندگي و معيشتي و علي رغم ازدياد سريع موسسات و خدمات كه اكثر كشورهاي جهان جرائم ارتكابي اطفال و نوجوانان با سرعت و آهنگ بيشتري افزايش مي يابد .

از طرف ديگر مي توان گفت كه قرن حاضر ، قرن اضطراب و سرعت است و اطفال و نوجوانان عجله دارند تا هرچه سريعتر خود را به مقصد خيالي و مورد نظر برسانند هرچند كه در اين راه ، قواعد ومقررات و قوانين در هم شكسته شوند .

در چنين موقعيت ناراحت كننده ي است كه به اغلب كشورهاي جهان درصد چاره جوئي برآمده و سعي نموده اند كه علت ارتكاب جرائم اطفال و نوجوانان را دريافته متناسب با آن به تغييرات اساسي در قوانين خود بپردازند . در قوانين جديد اطفال و نوجوانان بزهكار، موضوع قوه تميز خوب از بدوخير ازشد و اعمال مجاز اتماي عقوبتي و پاداشي به كنار گذاشته شده ،‌چرا كه با مجازات و تنبيه ديگر نمي توان از بزهكاري و ارتكاب جرم آنان پيشگيري به عمل آورد . چون هدف تعليم و تربيت ، اصلاح اطفال و نوجوانان بزهكار است لذا محققين اكثر كشورها اولاً دادگاههاي خاصي بنام «دادگاه اطفال و نوجوانان بزهكار» پيش بيني نموده كه صلاحيت رسيدگي به جرائم اطفال و نوجوانان زير سن ۱۸ سال را دارد . ثانياً هدف تصميمات دادگاه تعليم و تربيت ، اصلاح درمان و بازسازي اطفال و نوجوانان بزهكار است . ثالثاً محل نگهداري اطفال بزهكار نيز مكان جداگانه اي است كه بنام « كانون اصلاح و تربيت » خوانده مي شود .

روشهاي اتخاذي در اين كانون ،‌همگي جنبة اصلاح و تربيت دارد .

……………………

…………………….

2019-03-16
كد : 30694
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss