جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتجعل رايانه‌اي در حقوق ايران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده:  جعل رايانه‌اي در حقوق ايران

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

اصولاً هر پديده اجتماعي به دليل فرايند تأثير و تأثر در جامعه تابع يك سري قوانين و مقررات حقوقي است. رايانه به عنوان يكي از اجزاي لاينفك اجتماعي در عصـر حاضـر از ايــن اصـل پيـروي مي‌كند. لذا به لحاظ اين امر كه تعيين عناوين مجرمانه در حيطه مسئولين قانونگذاري مي‌باشد، تخطي كاربران آن در رعايت قوانين منجر به ظهور جرم مي‌گردد، چرا كه رايانه از يكسو مي‌تواند ابزار وقوع جرم واقع شود و از سوي ديگر نقش محيط اعمال جرم را ايفاء مي‌كند. به دليل گستردگي حضور رايانه در بسياري از ابعاد زندگي فردي و اجتماعي، جــرائم آن نيز در حـوزه‌هـاي مختلف حقـوقي مطـرح مي‌گردد. از جمله: حقوق تجارت، حقوق مالكيت، حقوق بين‌الملل، حقوق فن‌آوري و تكنولوژي ارتباطات.

تفاوت‌هاي اساسي بين جرائم رايانه‌اي رايج در كشورهاي در حال توسعه و كشورهاي توسعه يافته ناشي از روش استفاده از اين ابزار است. در كشورهاي توسعه يافته، رايانه از يك وسيله براي سرعت در انجام كار پا را فراتر نهاده و تبديل به يك دريچه شده است. دريچه‌اي براي ورود به فضاي بي‌انتها كه علاوه بر امور تخصصي، حتي بسياري از كارهاي شخصي مهم در آن فضا صورت مي‌گيرد، بنابراين بعد محيطي رايانه در بروز جرايم در اين كشورها بيشتر است، كافي است به آمار جرايم اينترنتي مراجعه كنيد تا متوجه بشويد كه بيشترين درصد اين جرائم در كشورهاي توسعه يافته رخ مي‌دهد.

در مقابل در كشورهاي در حال توسعه از جمله ايران، بعد ابزاري رايانه در بروز جرايم نمود بيشتري پيدا مي‌كند. مثلاً تكثير سي‌دي‌هاي غيرمجاز و يا شكستن قفل نرم‌افزارها و تكثير آنها بدون كسب اجازه اوليه از پديدآورندگان آن نرم افزار از جمله جرائم مهمي كه در پي توسعه و پيشرفت روزافزون روابط اجتماعي، اقتصادي و فرهنگي و … به وجود آمد و روزبه‌روز پيچيدگي، ظرافت و اهميت آن بيشتر مي‌شود.

جعل و در پي آن استفاده از اسناد و نوشتجات مجعول و مزور مي‌باشد كه از جرايم مهم و مخل امنيت و آسايش عمومي به شمار مي‌رود. با فراگير شدن استفاده از رايانه و نرم‌افزارهاي رايانه‌اي در عرصه مختلف زندگي، حافظه رايانه‌ها و نرم‌افزارها جايگزين سند و نوشته سنتي مي‌شود و در سطح گــسترده‌اي براي بيان و اعلام اراده از رايانه استفاده خواهد شد.

بدنبال تصويب قانون مجازات جرائم نيروهاي مسلح مصوب ۹/۱۰/۸۲ و قانون تجارت الكترونيكي مصوب ۱۷/۱۰/۸۲ و قانون جرائم رايانه‌اي در تاريخ ۲۰/۳/۸۸ و جرم‌انگاري جعل رايانه‌اي در قوانين مزبور به موجب ماده ۱۳۱ قانون مجازات جرائم نيروهاي مسلح و ماده ۶۸ قانون تجارت الكترونيكي و ماده ۶ قانون جرائم رايانه‌اي به نظر مي‌رسد عنوان جزايي نوظهوري پا به عرصه نظام حقوقي ايران گذاشته است كه نيازمند تحليل و بررسي مي‌باشد.

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-12-12
كد : 102526
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss