جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتجمعيت و صنعت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

جمعيت و صنعت

(۱۰ صفحه ورد)

مار و اطلاعات‌ مربوط به‌ نيروي‌ انساني‌، براي‌ نخستين‌ بار در سال‌ ۱۳۱۸ توسط اداره‌ كل‌ آمار و ثبت‌ احوال‌ در برخي‌ از شهرهاي‌مهم‌كشورگردآوري‌شد. در سال‌ ۱۳۳۵، ضمن‌ اجراي‌ اولين‌سرشماري‌ عمومي‌ نفوس‌ كه‌ توسط اداره‌ كل‌ آمار عمومي‌ اجرا شد، اطلاعاتي‌ چند در اين‌ زمينه‌ به‌ دست‌ آمد. سپس‌ با اجراي‌چندطرح‌آماري‌ در زمينه‌ كشاورزي‌، صنعت‌ و جمعيت‌، در زمره‌ اطلاعات‌ جمع‌آوري‌ شده‌، مطالب‌ مربوط‌ به‌ نيروي‌ انساني‌ نيز متناسب‌ با موضوع‌ طرح‌، مورد توجه‌ قرار گرفت‌. در سالهاي‌ ۱۳۳۷ و ۱۳۴۱، سازمان‌ برنامه‌ با همكاري‌ اداره‌ كل‌ مطالعات‌ نيروي‌ انساني‌ و آمار وزارت‌ كار و امور اجتماعي‌، آمارگيريهايي‌ را در زمينه‌ نيروي‌ انساني‌ انجام‌ داد و نتايج‌ آن‌ را منتشر كرد. در سالهاي‌ بعد، مركز آمارايران‌ ضمن‌ اجراي‌ سرشماريهاي‌ عمومي‌ نفوس‌ و مسكن‌ سالهاي‌ ۱۳۴۵، ۱۳۵۵، ۱۳۶۵، ۱۳۷۵ و آمارگيري‌ جاري‌ جمعيت‌ ۱۳۷۰، آمار و اطلاعات‌ اساسي‌ مربوط به‌ نيروي‌ انساني‌ را جمع‌آوري‌ نموده است و علاوه‌ بر آن‌ مركز آمار ايران‌ از سال‌ ۱۳۷۶، طرح‌ نمونه‌گيري‌ ويژگيهاي‌ اشتغال‌ و بيكاري‌ را  به اجرا درآورده است.

براي‌ تهيه‌ و تنظيم‌ آمار واطلاعات‌ اين‌ فصل‌، از نتايج‌ سرشماري‌ عمومي‌ نفوس‌ و مسكن‌ سال‌ ۱۳۷۵، سرشماريهاي‌ قبلي‌، طرح‌ آمارگيري‌ جاري‌ جمعيت‌ ۱۳۷۰ و طرح‌ نمونه‌گيري‌ ويژگيهاي‌ اشتغال‌ و بيكاري‌ مركز آمار ايران‌ و نيز از گزارشهاي‌ آماري‌ “سازمان‌ امور اداري‌ واستخدامي‌ كشور” سابق‌ و “سازمان‌ مديريت‌ وبرنامه‌ريزي‌ كشور”  استفاده‌ شده‌ است‌. اطلاعاتي‌ كه‌ دراين‌ فصل‌ ارائه‌ مي‌شود شامل‌ انواع جمعيت‌ فعال‌ و غيرفعال از نظر اقتصادي، ويژگيهاي‌ جمعيت‌ شاغل‌ در بخشهاي‌ مختلف‌ اقتصادي‌ و آمار كاركنان‌ دولت‌ مي‌باشد.

در مورد آمار ارائه‌ شده‌ توضيح‌ نكات‌ زير ضروري‌ است:

۱ – با توجه به تغييرات ايجاد شده در تقسيمات كشوري ، همانندسازي اطلاعات استاني در جداول۴-۳ ، ۹-۳،۱۲-۳ و۱۶ -۳ براساس اطلاعات حاصل از نتايج تفصيلي سرشماري عمومي نفوس

و مسكن ۱۳۷۵ و  انجــام محاسبات لازم در مـركـز آمـار ايران صورت گرفته است .

……………………

……………………

2019-03-16
كد : 30718
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss