جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتجهانی شدن اسلام و غرب در مقام مقایسه ی یکجور سازی و تسلط گرایی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Globalization, Islam and the west: between homogenization and hegemonization (1997)

جهانی شدن اسلام و غرب در مقام مقایسه ی یکجور سازی و تسلط گرایی

توضیحات: ۱۴ صفحه انگلیسی، ۱۷ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

اجازه دهید با رقابت یک تعریف شروع کنیم.جهانی شدن چیست؟این تعریف شامل فرایندهایی است که به سمت وابستگی جهانی و افزایش سریع تبادل در گستره مسافتها سوق می دهد.کلمه جهانی شدن به تنهایی کاملا جدید است،اما فرایندهای حقیقی به سمت وابستگی جهانی و تبادل قرنها پیش آغاز شد.

چهار نیرو که اکثریت تدبیر جهانی شدن را در طی زمان داشتند شامل:مذهب،تکنولوژی،اقتصاد و فرمانروایی هستند.این فاکتورها لزوما جداگانه وارد عمل نشده اند،اما اغلب هرکدام تقویت شده اند.برای مثال جهانی شدن مسیحیت با تغییر فرمانروایی کنستانتین I روم در سال۳۱۳ آغاز شد.تغییر مذهب فرمانروایی فرایندی را آغاز کرد که تحت مسیحیت نه تنها مذهب برجسته اروپا شد بلکه بسیاری از جوامع دیگر با هزاران مایل مسافت از مرکز آن مذهب تاسیس شدند.جهانی شدن اسلام با تغییر فرمانروایی از پیش مهیا شده آغاز نشد،اما تقریبا یک فرمانروایی را از ابتدا ایجاد کردند.اموی ها و خلفای عباسی فرمانروایی های کوچک مردم دیگر را درکنار هم قرار دادند(برای مثال،مصر روم شرقی سابق و زرتشتیان پارسی سابق) و تمامیت یک تمدن جدید را ایجاد کردند.

سفرهای کاشفان اکثریت مرحله دیگر در فرایند جهانی شدن بود.واسکو دا گاما و کریستف کلمب فصل جدیدی را در تاریخ جهانی شدن گشودند.اقتصاد و فرمانروایی اکثریت محرکها بودند.اینگونه دنبال شده که مهاجرت مردم بوسیله گیاه شناسی نشان پردازی شده است.مهاجرت پاک دینان انگلیسی(تعریف مترجم:پاک دینان انگلیسی که در سال ۱۶۲۰ میلادی به آمریکا مهاجرت کردند) در بخشی از واکنش به مذاهب و ضرورتهای اقتصادی بودند.جهانی شدن مرتبط با آمارگیری افراد رتبه اش را در آمریکا با نفوذ میلیون ها تن از مردم در کرات دیگر بدست آورد.در زمان مقتضی،جمعیت ایالات متحده آمریکا یک جهان کوچک از جمعیت دنیا شد،که تقریبا مهاجران از هر جامعه ای در دنیا را شامل می شد.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۹۰۰۰ تومان)

 

 

2019-02-26
كد : 3865
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss