جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتحجاب

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

حجاب

(۲۹ صفحه ورد)

ترک لذت ها و شهوت ها برخاست        هر که در شهوت فروشد برنخاست [۱]

دنیای جوان را هیچکس جز جوان نمی داند، دنیایی است سبز در سبز و پر نشاط ، همه چیز در نهایت لطافت و زیبایی در آن یافت می شود :

شور و حرارت، عشق، امید، تلاش و پشتکار، تفکر، تحقیق، تصمیم، همت ، لذت، بالندگی، تعاون و همکاری، دوستی ، همدلی و همراهی. جوان در این دنیای با طراوت ، زیر شاخه های پر از شکوفه های امید می نشیند و به چشمه ها و هستی می نگرد، چشمه ساری تا بی نهایت امتداد یافته و همه جا را سر سبز کرده است.

راستی سرچشمه این هستی کجاست؟ و به کجا خواهد انجامید و…..

جوان پس از تفکر و تحقیق به سرچشمه هستی، خداوند متعال ایمان می آورد. رسالت پیامبران و امامان معصوم را باور می کند. روز واپسین را روز جدا شدن حق از باطل و خوبان از بدان می شناسد و قرآن را آخرین کتاب آسمانی و سروش غیبی می داند که بر آخرین پیامبر خدا، حضرت محمد (ص) نازل شده است . جوان در سایه اعتقادات پاک خود به خدا و پاداش های اخروی علاقمند می شود و ه جستجوی اسوه و شخصیت کاملی بر می آید که او را به این هدف مقدس برساند. خدواند به این نیاز جوان پاسخ می گوید : « قطعاً برای شما اقتدا به رسول خدا سر مشقی نیکوست : برای آن کسی که به خدا و روز واپسین امید دارد و خدا را فراوان یاد می کند [۲]

 

……………………

………………….

2019-03-18
كد : 30857
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss