جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتحجاب

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

حجاب

(۲۹ صفحه ورد)

ترک لذت ها و شهوت ها برخاست        هر که در شهوت فروشد برنخاست [۱]

دنیای جوان را هیچکس جز جوان نمی داند، دنیایی است سبز در سبز و پر نشاط ، همه چیز در نهایت لطافت و زیبایی در آن یافت می شود :

شور و حرارت، عشق، امید، تلاش و پشتکار، تفکر، تحقیق، تصمیم، همت ، لذت، بالندگی، تعاون و همکاری، دوستی ، همدلی و همراهی. جوان در این دنیای با طراوت ، زیر شاخه های پر از شکوفه های امید می نشیند و به چشمه ها و هستی می نگرد، چشمه ساری تا بی نهایت امتداد یافته و همه جا را سر سبز کرده است.

راستی سرچشمه این هستی کجاست؟ و به کجا خواهد انجامید و…..

جوان پس از تفکر و تحقیق به سرچشمه هستی، خداوند متعال ایمان می آورد. رسالت پیامبران و امامان معصوم را باور می کند. روز واپسین را روز جدا شدن حق از باطل و خوبان از بدان می شناسد و قرآن را آخرین کتاب آسمانی و سروش غیبی می داند که بر آخرین پیامبر خدا، حضرت محمد (ص) نازل شده است . جوان در سایه اعتقادات پاک خود به خدا و پاداش های اخروی علاقمند می شود و ه جستجوی اسوه و شخصیت کاملی بر می آید که او را به این هدف مقدس برساند. خدواند به این نیاز جوان پاسخ می گوید : « قطعاً برای شما اقتدا به رسول خدا سر مشقی نیکوست : برای آن کسی که به خدا و روز واپسین امید دارد و خدا را فراوان یاد می کند [۲]

 

……………………

………………….

۲۹,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۶-۰۱-۳۱
كد : 30857
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss