جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتحل جريان جابجايي آزاد گذرا حول کره با استفاده ازDQ-IDQ

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده:  حل جريان جابجايي آزاد گذرا حول کره با استفاده ازDQ-IDQ

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

يکي از پديده­هاي انتقال حرارت، جابجايي آزاد يا طبيعي است. تغيير چگالي­اي که بواسطه­­ي گراديان دما ايجاد مي­شود منجر به جاري شدن سيال مي­گردد. حرکت سيال در جابجايي آزاد در مجاورت يک سطح در نتيجه­ي نيروهاي شناوري است که به واسطه­ي گراديان دما  اعمالی بر سيال در نزديکي سطح و تغييرات چگالي سيال می­باشد. نيروهاي شناوري که موجب جريان­هاي جابجايي آزاد مي­شوند را نيروهاي حجمی[۱] مي­گويند. تاريخچه­ي تحقيقات اوليه­ي که اين جريان را در نظر گرفتند، به يک صده قبل باز مي­گردد. از آن زمان تاکنون داده­ها، روابط و تحليل­هايي که بر اين جريان حاکم مي­باشند با رشد فوق­العاده­ي افزايش پيدا کرده­اند. علاقه­ي بي­شماري که بشريت به اين پديده نشان مي­دهد، بازتاب نياز فوق­العاده­ي است که بشر به اين پديده­ي جالب و حياتي احساس می­کرده است. اهميت و تنوعي که در بکارگيري اين پديده در صنعت و محيط اطراف به چشم مي­آيد، نشان بر کاربرد گسترده­ي اين پديده دارد. اين پديده گاه به تنهايي و گاه با ترکيب شدن با ساير پديده­هاي انتقال در انتقال حرارت و جرم بکار گرفته شده است.

از طرفي با توجه به اينکه سيستم­هاي واقعي فيزيکي يا مسائل مهندسي که بواسطه­ي اين پديده ايجاد مي­شوند به کمک معادلات پاره­اي توصيف مي­شوند، در اکثر حالت­ها، حل بسته­ي[۲] آن­ها فوق­العاده سخت است. بدين سبب، روش­هاي تقريبي عددي به صورت گسترده­اي براي حل اين معادلات، مورد استفاده قرار مي­گيرند. بيشترين روش­هاي عددي که براي حل اين­گونه مسائل به کار گرفته مي­شوند، روش­هاي المان محدو­د[۳]، تفاضل محدود[۴] و حجم محدود[۵] مي­باشد اين سه روش جز روش­هاي مرتبه­ي پايين طبقه­بندی می­شوند. روش­هاي مرتبه­ي پايين براي بدست آوردن دقت کافي در محاسبات نيازمند تعداد گره­هاي محاسباتي بالايي هستند. در مسايلي که چند بعد محاسباتي دارد نياز به ظرفيت محاسباتي بالا براي حفظ دقت محاسبات بيشتر نمود پيدا مي­کند. بنابراين محققین تلاش­هايي به منظور دست­يابي به روش­هايي که با تعداد گره­هاي محاسباتي کم، منجر به نتايجي با دقت بالا گردند را آغاز کردند. از اين روش­ها تحت عنوان روش­هاي مرتبه­ي بالا ياد مي­شود. از جمله­ي ماحصل اين تلاش­ها مي­توان به روش­هاي طيفي[۶] و مربعات ديفرانسيل[۷] اشاره کرد. همان­گونه که گفته شد يکي از مزاياي اين روش دست­يابي به دقت محاسباتي مناسب در عين کم بودن تعداد گره­هاي محاسباتي است.

روش مربعات ديفرانسيل براي اولين بار توسط ريچارد بلمن و همکارنش در اوايل دهه­ي ۷۰ ميلادي به کار گرفته شده است. روش مربعات ديفرانسيل برگرفته شده از روش انتگرال­گيري مربعي[۸] مي­باشد. در اين روش مقدار مشتق تابع در هر نقطه را با استفاده از مجموع حاصل­ضرب مقادير تابع در مقادير وزني مرتبط در طول راستاي مورد نظر تقريب مي­زنند. نکته­ي کليدي در بکار بردن اين روش، تعيين ضرايب وزني است. بدليل محدوديت­هايي که در اعمال روش­هاي اوليه­ي تعيين ضرايب وزني وجود داشت، اين روش تا سال­هاي متمادي کمتر مورد استفاده قرار گرفت. تا اين­که پژوهش­هايي که محققين در اواخر دهه­ي۸۰ و اوايل دهه­ي ۹۰ به منظور پيدا کردن ضرايب وزني ساده­تر انجام دادند، منجر به معرفي اين روش به عنوان ابزار عددي قدرتمندي در دو دهه­ي اخير شد.

با افزايش استفاده از اين روش در ساليان اخير محققين بنا به نيازي که احساس مي­کردند، روش­هاي ديگري را از روش مربعات ديفرانسيل استخراج کردند که يکي از اين روش­ها مربعات ديفرانسيل تکه­اي[۹] است. اين روش در مسايلي که تغييرات گراديان متغييري شديد و يا در مسايلي با شرايط مرزي متغير، کارايي بالايي دارد. ايده­ي روش مربعات ديفرانسيل تکه­اي در سال ۲۰۰۶ در مدل­سازي امواج در آب­هاي کم عمق بکار گرفته شد. اصول اين روش بر پايه­ي تکه تکه کردن دامنه­ي محاسباتي بر زير دامنه­ها و اعمال روش مربعات ديفرانسيل بر هر زير دامنه است.

[۱] Body force

[۲] Closed form

[۳] Finite element

[۴] Finite difference

[۵] Finite volume

[۶] Spectral method

[۷] Differential quadrature method (DQM)

[۸] Integral quadrature

[۹] Incremental differential quadrature method (IDQM)

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-12-18
كد : 103473
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss