جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتحمایت کیفری از حقوق مالکیت فکری در حقوق ایران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده:  حمایت کیفری از حقوق مالکیت فکری در حقوق ایران

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

حمایت کیفری مقوله‌ای است که در حوزه جرم‌انگاری و به تبع آن کیفرانگاری قرار می‌گیرد و هر چند تعبیر «حمایت کیفری» بر کیفر تاکید دارد ولی در اصل منظور از حمایت کیفری، جرم‌انگاری رفتارهای ناقض حقوق مالکیت فکری است. بنابراین محور بحث حول قانونگذاری می‌چرخد و دریچه‌ی بحث از جانب سیاست جنایی تقنینی خواهد بود، چنانکه دراین پژوهش محور اصلی، جرم‌انگاری‌هایی است که قانونگذار ایران در حمایت از حقوق مالکیت فکری به عمل آورده است، هر چند در کنار جرم‌انگاری به کیفر نیز اشاره خواهد شد. در زمینه‌ی آفرینش‌های فکری حمایت کیفری مؤثر اجتناب ناپذیر است، تا پدیدآورندگان این آثار بتوانند با اطمینان خاطر دست به خلق نوآوری بزنند. خلاءهای قانونی در زمینه‌ی جرم‌انگاری تجاوز به برخی از موضوعات حقوق مالکیت فکری مانند مدارهای الکترونیکی و یا فن‌آوری‌های زیستی (به استثنای ارقام گیاهی) موجب شده است که شاهد نقض هر چه بیشتر حقوق مربوط به آن‌ها باشیم.حتی در حمایت کیفری از برخی حقوق همانند نرم‌افزارهای رایانه‌ای، ارقام گیاهی که قوانین نسبت به آن‌ها حمایت به عمل آورده است، نیز نواقصی دیده می‌شود.

ضرورت‌های فوق کشورها را به اتخاذ تدابیر لازم و وضع مقررات ملی و بین‌المللی واداشته است. چارچوب نوین حمایت از حقوق مالکیت فکری در سطح بین‌المللی و به صورت گسترده به اواخر قرن نوزدهم میلادی بر می‌گردد. کنوانسیون پاریس برای پشتیبانی از مالکیت صنعتی در سال ۱۸۸۳ میلادی و کنوانسیون برن برای حمایت از مالکیت ادبی و هنری در سال ۱۸۸۶ نمونه‌ای از بازتاب حمایت بین‌المللی از حقوق مالکیت فکری به شمار می‌روند. ایران در سال ۱۳۳۷ کنوانسیون پاریس را پذیرفت ولی هنوز به کنوانسیون برن نپیوسته است.

در کشور ما حمایت کیفری از حقوق مالکیت فکری سابقه چندان طولانی ندارد. حمایت کیفری در حقوق مالکیت فکری با تصویب قانون مجازات عمومی در سال ۱۳۰۴ آغاز شده است. در سابقه تقنینی حقوق ایران قوانین دیگری نیز وجود دارند که از حیث ضمانت اجراهای کیفری دارای ضعف‌ها و کاستی‌هایی هستند. در ادامه‌ی این پژوهش سعی بر آن است تا نگارنده این قوانین را مورد بررسی قرار دهد.

با توجه به اهمیت روزافزون و جایگاه مهم حقوق مالکیت فکری و مغفول ماندن اهمیت تلاش‌های فکری بشر از دید قوانین کیفری در بسیاری از حوزه‌ها، نگارنده را بر آن داشت که به بررسی حمایت کیفری از حقوق مالکیت فکری بپردازد.

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2018-12-19
كد : 103684
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss