جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتخشنودي نیست ، ترس است: ديدگاهي ديگر به دلايل اینرسی استراتژيك در ميان شركت هاي موفق از چشم انداز تمركز نظارتي

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Not complacent but scared: another look at the causes of strategic inertia among successful firms from a regulatory focus perspective (2012)

خشنودي نیست ، ترس است: ديدگاهي ديگر به دلايل اینرسی استراتژيك در ميان شركت هاي موفق از چشم انداز تمركز نظارتي

توضیحات: ۱۴ صفحه انگلیسی، ۱۵ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

در حاليكه خشنودي يكي از معروف ترين توصيف هاي ارائه شده براي فقدان تغيير استراتژيك در ميان شركت هاي موفق است، محققان روانشناسي مديريت، ديدگاه ديگري دارند. بر اساس نظريه تمركز نظارتي ،‌فرض مي كنيم كه موفقيت رقابتي نيازمند افزايش مسووليت پذیری در مديران است، كه آنها را وادار مي سازد تا نگرشي تدافعی داشته و بخواهند تا همچنان وضعيت خود را حفظ نمايند. داده ها از Markstrat جمع آوري شده است تا بتوان فرضيات پيش بيني شده را شبيه سازي كرد. يافته ها نشان مي دهد كه اقدامات براي تشويق تغيير استرات‍ژيك مديران را تحت فشار قرار مي دهد تا استعفا دهند، چون آنها همچنان روي موقعيت و نگرش تدافعی خود ثابت مي مانند. به جاي آن، شركت ها بايد فشار روي مديران را كم كرده و بدانها امكان تجربه به همراه استرات‍ژي هاي نوآوري را بدهند.

كليد واژه ها: استراتژي بازاريابي؛ اینرسی استرات‍ژيك،‌تمركز نظارتي،‌تصميم گيري، Markstrat

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۱۰۰۰ تومان)

 

 

2019-02-26
كد : 3873
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss