جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتخطی سازی ویژگی آونگی (swing) برق ژنراتور با کنترل خروجی برق SMES برای افزایش پایداری سیستم تغذیه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Linearization of Generator Power Swing Property by Controlling Power Output of SMES for Enhancement of Power System Stability (1999)

خطی سازی ویژگی آونگی (swing) برق ژنراتور با کنترل خروجی برق SMES برای افزایش پایداری سیستم تغذیه

– توضیحات: ۴ صفحه انگلیسی، ۱۱ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

مقاله جاری , طرح کنترلی برای دستیابی به تثبیت قوی سیستم برق بوسیله SMES (مخزن ذخیره انرژی مغناطیسی ابررسانا) پیشنهاد می کند. کنترل اعمال شده در این مقاله, شامل خطی سازی ویژگی آونگی برق با کنترل فعال تغذیه SMES می باشد. این کنترل از این نظر قوی بشمار می رود که تحت تاثیر تغییرات پیکربندی سیستم برق, شرایط عملیاتی و غیره نمی باشد. در نتیجه, پایداری سیستم برق در وضعیت گذار و وضعیت پایدار بمیزان شاخصی بهبود می یابد. برخی تحقیقات عددی نشان دهنده اثر متمایز SMES با استفاده از طرح کنترلی پیشنهادی در پایدارسازی سیستم برق در مقایسه با SMES و استفاده از کنترل فیدبک مرسوم انحراف سرعت ژنراتور می باشد.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۸۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-03
كد : 4791
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss