جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتخلاقیت،

 • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
 • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
 • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
 • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

متغیرها: خلاقیت،

توضیحات: ۱۴ صفحه فارسی (word)

با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها مناسب برای پایان نامه

خلاصه ای از کار:

مفهوم خلاقیت :  در فرهنگ روانشناسی وبر[۱]، خلاقیت به فرایندهای ذهنی اطلاق می شود که به حل مسائل، ایده ها و مفهوم سازی، اشکال هنری، تئوری ها و همچنین محصولاتی که نو و بی نظیر هستند منجر می گردد (رضاپور،  ۱۳۷۸).                                               

خلاقيت توانايي انديشيدن درباره امور به راه هاي تازه و غير معمول و رسيدن به راه حل هاي منحصر به فرد براي مسائل است. خلاقيت در علم، هنر، ادبيات و ساير جنبه هاي فرهنگ همواره مورد احترام انسانها بوده است و به همين سبب پرورش استعدادهاي خلاق همانند پرورش توانايي حل مساله يكي از هدفهاي مهم آموزش به شمار مي آيد (سيف،۱۳۸۷).

همانند سایر مباحث علوم انسانی برای خلاقیت نیز تعریف واحدی ارائه نشده است. زیرا مفاهیم در این حوزه با جنبه های شخصی، عاطفی و اخلاقی در هم می آمیزد که این امر سبب می شود که نتوان برای این مفهوم به تعریف واحدی دست یافت (هرست[۲] و وایت[۳]، ۱۹۹۸).

………………

خلاقیت بر اساس فرایند

این تعاریف بیشتر بر فرایندهای ذهنی دخیل در خلاقیت تاکید کرده اند. به عبارتی دیگر محققین این گروه معتقدند خلاقیت یک نوع فعالیت شناختی

……….

خلاقیت بر حسب محصول

این دسته از تعاریف به دستاوردهای تفکر خلاق توجه دارند. گزلین[۴]  خلاقیت را ارئه کیفیت های تازه از مفاهیم و معانی اساسی می داند (به نقل از جعفریان یسار، ۱۳۷۹).

……….

– خلاقیت بر حسب شخصیت

در این دسته از تعاریف به خلاقیت از چشم انداز فیزیولوژی و خلق و خو نگریسته شده است که نگرش، عادات و ارزشهای شخصی در آن موثر هستند

………………

اهميت خلاقيت

با پیشرفت روزافزون دانش و فناوری و جریان گسترده اطلاعات، امروزه جامعه ما نیازمند آموزش مهارتهایی است که با کمک آن همگام با توسعه علم و فناوری به پیش برود. از این رو نیاز  به پرورش انسانهایی داریم که بتواند با خلاقیت با مشکلات رو به رو شده و به حل آنها بپردازد (محمدی، ۱۳۸۴)،

……………

ماهیت خلاقیت

پیرخائفی نیز مولفه های خلاقیت را به سه دسته شناختی، انگیزشی و شخصیتی تقسیم کرده است که به صورت زیر می باشند :

 • مولفه های شناختی خلاقیت عبارتند از: هوش، سیالی، انعطاف پذیری، ابتکار، بسط، ترکیب، تحلیل
 • مولفه های انگیزشی خلاقیت عبارتند از: انگیزه و عاطفه
 • مولفه های شخصیتی خلاقیت عبارتند از: اعتماد به نفس، اراده مستقل، پذیرش خطر، پذیرش تجربه، استقبال از ابهام و کلنجار رفتن (پیرخائفی،۱۳۸۴).تاریخچه خلاقیت………………آيا افراد خلاق داراي ويژگيهاي خاصي هستند ؟ بررسيها نشان مي دهد كه هر چند افراد خلاق بالاتر از متوسط برخوردار هستند اما اينكه فرد بسيار خلاق باشد، ضرورتاً نبايد نابغه باشد (نيكولز، ۱۹۷۲، به نقل از زراعی، ۱۳۷۹). افراد خلاق تازگي و بديع بودن را ترجيح مي دهند، پيچيدگي مسائل توجه آنان را جلب مي كند و به قضاوتهاي مستقل مي پردازند. علاوه بر اين، توانايي تمام كردن، كامل كردن و يكي كردن افكار گوناگون در اين افراد بيش از ديگران است.مراحل مختلف تفكر خلاق……….برخي عوامل اجتماعي نيز زمينه هاي شكوفايي شخصيت در كودكان را فراهم مي سازند كه اهم آنها عبارتند از: خانه، مدرسه، دانشگاه، مؤسسات پژوهشي، واحدهاي صنعتي و توليدي، نهادهاي فرهنگي و اجتماعي و رسانه هاي گروهي (فلاحی، ۱۳۸۲).عواملي كه مانع خلاقيت مي شود ……………..
 • منابع
 • از مهمترين عواملي كه اثر تخريبي شديدي بر روي يك موضوع ناآشنا و يك ايده جديد دارد، عكس العمل منفي است. تقريباً هر پيشنهاد جديد را مي توان به فوريت و از طريق منطقی نشان داد كه غلط و اشتباه است و گاهي اثبات اين مطلب چنان قانع كننده به نظر مي رسد كه پيشنهاد كننده وسوسه مي شود كه از تعمق بيشتر بر روي پيشنهاد جديدش خودداري کند. بديهي است كه حتي وقتي اين طرز فكر منفي با ذكاوت زياد نيز همراه باشد نتيجه آن به خلاقيت كمك نمي كند (پیرخائقی، ۱۳۸۴).
 • ………….
 • عوامل مؤثر در شكوفايي خلاقيت
 • همه افكار خلاق آدمي از الگوهاي خاصي تبعيت مي كنند. اما بايد توجه داشت كه شما نمي توانيد از اين الگوي خاصي مانند يك فرمول استفاده كنيد و به دلخواه خود از يك مرحله به مرحله ديگر تفكر خلاق وارد شويد.
 • ………..
 • مشخصات افراد خلاق
 • کنجکاوی و تفکر پیرامون افراد سرآمد و با استعداد سابقه ای بس طولانی دارد و احتمالا به زمانی برمیگردد که برای اولین بار انسان علاقه مند شد به اینکه بداند چرا افراد با هم متفاوتند. در جوامع مختلف در هر زمان افرادی بوده اند که از خود توانائیها و برجستگیهای
 • ………..

آقايي فيشايي، تيمور.(۱۳۷۷).خلاقيت و نوآوري در انسانها و سازمانها، انتشارات ترمه، چاپ اول،

آمابلی، ترزا ( ۱۳۷۵ ) شکوفایی خلاقیت کودکان، ترجمه قاسم زاده و عظیمی، چاپ اول، تهران، نشر دنیای نو

اسبورن، الكس اس ( ۱۳۷۱ ) پرورش استعداد همگاني ابداع و خلاقيت. مترجم حسن قاسم زاده چاپ دوم، تهران – انتشارات نيلوفر

…………………..

……………..

دانلود پروپوزال آماده مدیریت، دانلود پروپوزال آماده حسابداری، دانلود پروپوزال آماده روانشناسی، دانلود پروپوزال آماده علوم تربیتی، دانلود پروپوزال آماده تربیت بدنی، دانلود پروپوزال آماده حقوق، دانلود پروپوزال آماده کشاورزی، دانلود پروپوزال آماده پزشکی، دانلود پروپوزال آماده پرستاری، دانلود پروپوزال آماده فناوری اطلاعات، دانلود پروپوزال آماده دکتری، دانلود پروپوزال آماده کارشناسی ارشد، دانلود پروپوزال آماده معماری، دانلود پروپوزال آماده اقتصاد، دانلود پروپوزال آماده زبان انگلیسی، دانلود پروپوزال آماده ادبیات فارسی، دانلود پروپوزال آماده فقه، حقوق و علوم قرآنی، دانلود پروپوزال آماده کامپیوتر، دانلود پروپوزال آماده علوم سیاسی، دانلود پروپوزال آماده جامعه شناسی، دانلود پروپوزال آماده تاریخ، دانلود پروپوزال آماده جغرافیا، دانلود پروپوزال آماده زیست شناسی،  دانلود پروپوزال آماده کارآفرینی

2019-03-03
كد : 4341
وضعيت :‌موجود
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss