جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: اثر تعدیل کنندگی راهبردهای مقابله ای و حمایت های اجتماعی در رابطه با کیفیت زندگی ، نشانگان روانشناختی و سبک های فرزند پروری زنان سرپرست خانوار

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: اثر تعدیل کنندگی راهبردهای مقابله ای و حمایت های اجتماعی در رابطه با کیفیت زندگی ، نشانگان روانشناختی و سبک های فرزند پروری زنان سرپرست خانوار

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی روانشناسی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

تغييرهاي ايجاد شده در جوامع در دهه‌هاي اخير سبب ايجاد تغيير ساختار خانواده، پذيرش مسئوليت بيشتر و استرس بيشتر جهت اداره‌ي زندگي گرديده است. (كوين[۱]،۲۰۰۳). در كشور ما طي آمارهاي ارائه شده توسط رئيس پژوهشكده آمار بر اساس سرشماري سال ۹۰ از ۲۱ ميليون خانوار موجود در كشور ۲ ميليون و ۵۰۰ خانوار زن سرپرست هستند و به عبارت ديگر در سال ۹۰ سهم خانواده‌هاي زن سرپرست نسبت به سال ۸۵ از ۵/۹ درصد به ۵/۱۲ درصد افزايش يافته (پايگاه تحليلي خبري خانواده و زنان، ۱۳۹۳). و به گفته رئيس مركز آمار ايران تا سه سال آينده آمار زنان سرپرست خانوار به ۱۵ درصد افزايش مي‌يابد (Mehr News Agency, 2014). در خانواده‌هاي ايراني، اغلب مرد (پدر) سرپرست خانواده محسوب مي‌شود. اما تحت شرايطي اين مسئوليت به عهده زنان (مادر) قرار مي‌گيرد (حبيبي، قنبري، خدايي، قنبري،۱۳۹۱).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

با توجه به گزارش مركز آمار ايران مبني بر رشد ۵/۲ درصد زنان سرپرست خانوار در طي ۱۵ سال اخير و بررسي رشد خانواده‌هاي معمولي از سال ۸۵ تا۹۰ به ميزان ۴ درصد و در همين دوره‌ي زماني رشد خانواده‌هاي زن سرپرست، به ميزان ۲/۹ درصد ، افزايش تعداد خانواده‌هاي زن سرپرست رشد چشمگيري نموده است . و نظر به وجود ۷۶۰۰۱ خانوار زن سرپرست در استان البرز و تعداد ۲۷۱۶۷ زن خود سرپرست و اختصاص ۵/۳۷ درصد به ايشان به عنوان زنان خود سرپرست در اين استان (بر اساس گزارش مركز آمار ايران) و در پايگاه تحليلي خبري خانواده و زنان در ۳۱/۴/۹۳ با توجه به پژوهش صورت گرفته در پژوهشكده آمار ايران و بررسي وضعيت زنان سرپرست خانوار در چهار محور جمعيت شناختي، وضعيت اقتصادي، وضعيت سلامت و قوانين و مقررات مربوطه و اعداد و ارقام مطرح شده در خصوص ايشان و اختصاص ۱۲ درصد خانواده‌ها به خانواده‌هاي زن سرپرست طي آمار مربوط به سرشماري سال ۹۰ و پيش‌بيني اختصاص آمار ۱۵ درصدي در سال جاري به خانواده‌هاي فوق (طبق اظهارات رئيس سازمان آمار ايران در خبرگزاري مهر در تاريخ ۱۸/۱۰/۹۲) و با توجه به وجود سه زندان در يك استان و نزديكي پايتخت، در نتيجه تسهيل دسترسي به خدمات پايتخت با هزينه كمتر و مهاجرپذيري اين استان و پايين آمدن كنترل اجتماعي و همبستگي اجتماعي منجر به بالا رفتن نرخ رشد آسيب در اين استان و به تبع آن نرخ رشد جمعيت خانواده‌هاي زن سرپرست گرديده است و نظر به مشكلات ياد شده اين گروه از زنان قطعاً راهبردهاي مقابله‌اي و حمايت‌هاي اجتماعي نقش به سزايي در شرايط زندگي ايشان ايفاء مي‌نمايد.

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

پژوهش محمد زاده و خسروی (۱۳۹۱) با عنوان بررسی رابطه هدف در زندگی ، سبک های مقابله ای با بهداشت روانی در میان دانشجویان دانشگاه ایلام نشان داد که رابطه منفی و معنی داری بین سبک مقابله ای هیجان مدار و سلامت روان وجود دارد .

پژوهش بخشی پور ، پیرو و عابدیان (۱۳۸۴) با عنوان  بررسی رابطه میان رضایت از زندگی وحمایت اجتماعی با سلامت روان در دانشجویان نشان داد که رضایت از زندگی و حمایت اجتماعی به شکل معناداری سلامت روانی را پیش بینی می کند و همچنین تاهل هم به شکل معناداری با بهداشت  روانی بالاتر ، رضایت از زندگی و احساس حمایت اجتماعی بیشتر همبسته بود .

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری ، انجام رساله ، انجام پروپوزال دکتری ، پروپوزال آماده ، پروپوزال آماده ، پروپوزال آماده

 

[۱]– Coyne

2019-03-05
كد : 13742
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss