جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدانلود پروپوزال آماده: اثر مکمل بهارنارنج بر فعالیت آنزیم¬های ALT، ALP، AST سرم پس از تغییرات بار تمرین در مردان واترپلوئیست

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: اثر مکمل بهارنارنج بر فعالیت آنزیم­های ALT، ALP، AST  سرم پس از تغییرات بار تمرین در مردان واترپلوئیست

نمونه پروپوزال های آماده همه رشته های دانشگاهی و دانلود فرم تکمیل شده و پر شده طرح پیشنهادیه پروپوزال، نوشته شده با اصول روش تحقیق مناسب برای پایان نامه.

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

آنچه مسلم است فعالیت‌­ها و تمرینات بدنی، دستگاه­های مختلف بدن را تحت تاثیر قرار داده و سبب تطابق این دستگاه­ها با احتیاجات خاص ارگانیسم به هنگام فعالیت و کار بدنی می‌گردد. عضلات، قلب و گردش خون، دستگاه تنفس و کلیه­ها از جمله سیستم‌­هایی هستند که بر اثر فعالیت بدنی تغییراتی در نحوه کار آن­ها بوجود می‌آید. در این میان شناخت این اثر و همچنین مکانیسم‌­های کنترل کننده آن­ها برای طرح و تنظیم برنامه‌­های تمرینی و نوع فعالیت ورزشی حائز اهمیت است. در طی فعالیت بدنی، عضلات اسکلتی به عنوان ارگانی که تحت تاثیر مستقیم قرار می­گیرند و کبد به عنوان ارگانی که یک نقش محوری در تامین انرژی برای فعالیت ماهیچه­ها دارد، نقشی برجسته را ایفا می­کنند (هوئن[۱]، ۲۰۱۰). کبد به عنوان یک ارگان متابولیکی و مسئول در سم زدایی مواد مختلف است. تولیدات مضر متابولیکی تشکیل شده در ارگان­های دیگر می­توانند بطور غیر مستقیم بر آن اثر بگذارند. کبد محتوی پروتئین­ها و آنزیم­هایی با ظرفیت آنتی اکسیدانی بزرگ است و فرض می­شود که فشار­های اکسیداتیو توسط گونه­های واکنش اکسیژن ROS ایجاد می­شوند و این باعث آسیب­های متنوع کبدی می­شود (سنگسیریسوان و همکاران[۲]، ۱۹۹۸). انقباض­های مکرر برونگرا مثل  دویدن در شیب منفی می­توانند نیرو و درنتیجه آسیب بیشتری به عضله­ها و کبد وارد کنند (روبرگز و روبرت[۳]، ۲۰۰۹، فالکنر[۴]، ۲۰۰۳)، پژوهش­ها نشان داده­اند که بهترین شاخص­ها برای ارزیابی وضعیت کبد، آنزیم­های آسپارتات آمینوترانسفراز[۵] AST) )، آلانین آمینوترانسفراز[۶] (ALT ) و آلکالین فسفاتاز (ALP) می­باشد (ویلگاس و همکاران[۷]، ۲۰۱۱) فعالیت آنزیم­های کبدی پلاسما، تحت تاثیر مدت، شدت، نوع و شیوه تمرین ورزشی تغییر می­کند (سینار و همکاران[۸]، ۲۰۰۶).

 

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

 

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- مدل تحقیق

…………………………

……………………………..

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

پروژه آماده مدیریت، حسابداری، پروپوزال آماده روانشناسی، کشاورزی، علوم سیاسی، معماری، عمران و همه رشته های دانشگاهی

 

[۱]. Hoene

[۲]. Saengsirisuwan et al

[۳]. Robergs & Roberts

[۴]. Faulkner

[۵]. Aspartate aminotransferase

[۶]. Alanine aminotransferase

[۷]. Villegas et al

[۸]. Cinar et al

2019-03-06
كد : 15740
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss